Tłumaczenia

Tłumaczenia w Olsztynie - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia w Olsztynie
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Olsztyna

Berlineo to agencja tłumaczeniowa realizująca zamówienia na obszarze całego kraju. Zlecenia na tłumaczenia ekspresowe wszyscy klienci składają za pośrednictwem Internetu.


Gdy już zdecydujesz się na tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany specjalista zacznie pracę nad powierzonym dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, prześlemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić przekład w agencji tlumaczeń z Olsztyna

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji tłumaczeń wyjątkowo banalne. Najpierw sporządzamy wycenę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest tekst oryginalny. Udostępniona treść zostanie użyta wyłącznie na potrzeby przygotowania oferty tłumaczenia. Tekst możesz przesłać za pomocą formularza lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę prześlemy w ciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę proforma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Prześlij do nas niezbędne informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Niezwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Olsztyna

Preferujemy nieskomplikowane rozwiązania. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji tłumaczeń. Niezależnie od ułatwień naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki realizacji tłumaczeń to nasza dewiza. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega identycznie. Wyślij zapytanie za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, rozpoczynamy realizację przekładu. W zaplanowanym czasie prześlemy do ciebie maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję odznacza też rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Naszą załogę stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt tłumaczenia w Olsztynie

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego jest zależna od języka źródłowego i docelowego oraz specyfiki treści. Koszt przekładu jest tym większy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego zależy od ilości słów materiału wyjściowego. Jednakże jako nasz klient masz możliwość wyboru optymalnego dla siebie trybu realizacji. W praktyce im dłuższy tekst, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. Przeciętnie w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie wykonać przekład pięciu stron maszynopisu. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dopłatą przetłumaczyć do 20 stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Olsztynie

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Olsztyna oraz okolic

Powiat olsztyński oraz ostródzki wchodzą w skład Olsztyńskiego Okręgu Przemysłowego. Jego centrum stanowi Olsztyn, będący jednocześnie stolicą województwa warmińsko - mazurskiego. W sektorze przemysłu w OPP pracuje przeszło 30 000 osób.

 

Na tę gałąź gospodarki składa się przede wszystkim przemysł spożywczy, drzewny, chemiczny, a także elektromaszynowy, energetyczny, poligraficzny i mineralny. Usługi to nieco mniejszy sektor, jednak stanowi równie istotny element gospodarki Olsztyna i Olsztyńskiego Okręgu Przemysłowego.

 

Dobrze rozwinięty przemysł to nie tylko wiele możliwości dla miasta i okolic, ale również sporo wyzwań. Aby gospodarka mogła się rozwijać, niezbędna jest współpraca z innymi podmiotami - w tym zagranicznymi.

 

Do tego potrzebne jest tłumaczenie rozmaitych dokumentów na języki obce. Umowy pracownicze, specyfikacje maszyn, negocjacje handlowe - to tylko kilka przykładów sytuacji, w których tłumaczenia w Olsztynie realizowane przez Berlineo będą nieodłączną częścią codziennej pracy prawie każdej firmy.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Olsztynie

Parki Technologiczne i Naukowe to szczególne miejsca na mapie dużych miast. To specjalne ośrodki, które zapewniają unikalne warunki do rozwoju przedsiębiorstw. Misją Olsztyńskiego Parku Naukowo - Technologicznego jest wspieranie firm - małych i dużych, a także tych, które dopiero startują.

 

To także miejsce międzynarodowej współpracy między podmiotami z różnych branż. Aby była ona owocna, w wielu kwestiach niezbędna będzie pomoc tłumacza. Bez obaw możesz powierzyć nam to zadanie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne w Olsztynie i okolicach. Berlineo to Twój codzienny, niezawodny partner w biznesie!

Tłumaczenia w Olsztynie dla firm usługowych

Misją Berlineo jest rzetelne wsparcie w znoszeniu bariery językowej. Firma zrzesza profesjonalnych tłumaczy, którzy są dodatkowo specjalistami w różnych branżach. Dzięki temu tłumaczenia w Olsztynie zawsze są na najwyższym poziomie. Kompleksowo wspieramy zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże firmy, w tym korporacje.

 

Zajmujemy się przekładem na wszystkie języki europejskie oraz wiele spoza kontynentu i działamy w wielu sektorach. Tłumaczymy między innymi dokumenty prawnicze czy sprawozdania finansowe. Berlineo świadczy również kompleksowe usługi dla marketingu internetowego. To przede wszystkim e-commerce i lokalizacja (stron, gier, aplikacji).

 

Obsługa konferencji, spotkań biznesowych czy negocjacji warunków umowy pomiędzy partnerami wymaga doskonałej jakości tłumaczenia symultanicznego. W tym zakresie również możesz liczyć na nasze wsparcie.

Lista wybranych klientów

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Olsztynie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to główna usługa agencji Berlineo. Na zlecenie lokalnych klientów systematycznie opracowujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak francuski, ukraiński czy litewski. A wszystko możliwe bez opuszczania stanowiska pracy - od zlecenia po odesłanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Olsztynie realizowane przez Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy często organizują kursy teoretyczne, warsztaty czy uczestniczą w międzynarodowych eventach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas spotkań organizowanych na terenie kraju jak i za granicą. Tłumaczenia zapewniamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe ukierunkowane na pozyskanie zagranicznych klientów są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Usługi Berlineo oferowane w Olsztynie uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze genialnie posługują się językiem świata gier komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści pod kątem seo mająca na celu zwiększenie ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla specjalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, bowiem wymagają obok wiedzy z zakresu Content Marketingu również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Olsztynie usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Międzynarodowa współpraca wymaga płynnej komunikacji i sprawnego obiegu dokumentów. Tłumaczenia pisemne w Olsztynie realizowane przez Berlineo obejmują każdy typ dokumentów - między innymi umowy pracownicze lub handlowe, sprawozdania finansowe, statuty firm, a także instrukcje obsługi sprzętów czy maszyn. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione.

04

Obsługiwane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe firmy. Do klientów naszego biura należą również mali i średni przedsiębiorcy z Olsztyna. Na ich rzecz zapewniamy przekład we wszystkich kombinacjach z językami UE. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich między innymi chiński, farsi czy suazi.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Olsztynie zajmuje się przekładem przede wszystkim na angielski, niemiecki i ukraiński.

Tłumaczenia na język ukraiński obejmują dokumenty prawne wymagające uwierzytelnienia. Głównie w związku z dużym napływem obywateli Ukrainy do Polski.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować