Tłumaczenia

Tłumaczenia w Murowanej Goślinie - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia Murowana Goślina
01

Kilka ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie Murowanej Gośliny

Berlineo to agencja tłumaczeń świadcząca usługi tłumaczeniowe na terenie całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ekspresowe wszyscy zleceniodawcy składają online.


Jak już zlecisz tłumaczenia pisemne lub inną usługę, wykwalifikowany tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym dokumentem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie wykonane, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń Berlineo z Murowanej Gośliny

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze wyjątkowo proste. Najpierw wysyłamy kosztorys. Aby to zrobić wykonać, wymagany jest plik z tekstem źródłowym. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na potrzeby przygotowania wyceny tłumaczenia. Tekst możesz udostępnić korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik e-maila.


Ofertę opracujemy w ciągu mniej więcej 60 minut. Jeżeli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Prześlij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym spotkaniu. Natychmiast sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Murowanej Gośliny

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Widać to na każdym kroku realizacji oferowanych usług. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszej firmy. Bez zbędnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega tak samo. Przesyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem formularza. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, rozpoczynamy realizację usługi. W zaplanowanym czasie otrzymasz wiadomość z wykonanym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza także profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt przekładu w Murowanej Goślinie

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od kombinacji językowej oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt ostateczny usługi tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin realizacji przekładu pisemnego jest uzależniony od ilości stron materiału wyjściowego. Jednakże jako klient Berlineo masz opcję wyboru optymalnego dla siebie trybu realizacji. W praktyce im dłuższy tekst, tym dłuższy czas opracowania. Standardowo w ciągu 24 godzin wykonujemy tłumaczenie pięciu stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia Murowana Goślina - kompleksowa obsługa Berlineo

Tłumaczenia dla biznesu w Murowanej Goślinie

Tłumaczenia w Murowanej Goślinie zamawiają lokalne firmy, których działalność ma charakter międzynarodowy. Należy w tym miejscu wspomnieć o jednym szczególnie znanym przedsiębiorstwie. Chodzi oczywiście o znanego producenta innowacyjnych pojazdów dla komunikacji miejskiej.

 

Przemysł motoryzacyjny jest przemysłem globalnym. Firmy produkujące pojazdy szukają zbytu na całym świecie, a ich dostawcy również rozsiani są po całym globie. Jest to związane z koniecznością realizacji tłumaczeń, a czasami prowadzenia wielojęzycznych projektów.

 

W takich sytuacjach optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z zaufanej firmy zewnętrznej, która zapewnia profesjonalne tłumaczenia pisemne, zadba o prawidłowe i najbardziej efektywne posługiwanie się pamięcią tłumaczeniową, tworzenie oraz stałą aktualizację glosariuszy czy ciągły nadzór nad procesami tłumaczeniowymi.

 

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty przygotowanej z myślą o dużych przedsiębiorstwach, przedstaw nam swoje oczekiwania, informacje o kombinacjach językowych oraz objętościach tłumaczonych materiałów. Niezwłocznie przedstawimy optymalne oraz wydajne kosztowo rozwiązania dostosowane do zdefiniowanych potrzeb.

Jak odbiorę tłumaczenie w Murowanej Goślinie?

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Berlineo, to powinieneś wiedzieć, że nasza naczelna zasada brzmi "im mniej komplikacji, tym lepiej". Dotyczy ona obu stron transakcji - zarówno naszych klientów, jak również nas samych, choć ci pierwsi zawsze mają pierwszeństwo. Co to oznacza w praktyce?

 

Przede wszystkim nie musisz wychodzić z domu, aby złożyć zlecenie na tłumaczenie. To samo dotyczy odbioru gotowego zlecenia - nie musisz do nas przyjeżdżać. Oczywiście jeżeli dokumenty potrzebne są możliwie najszybciej, zapraszamy do naszej siedziby na Dolnej Wildzie w Poznaniu. W innych przypadkach dokumenty wysyłamy kurierem lub do paczkomatu.

 

Powyższe dotyczy jednak jedynie oficjalnych tłumaczeń, a więc tych poświadczonych przez tłumacza przysięgłego. Sprawa ma się inaczej w przypadku tłumaczeń standardowych. Te są zazwyczaj wysyłane w formie elektronicznej.

 

Ogólnie rzecz ujmując wszystko załatwisz z poziomu komputera lub smartfona - od złożenia zamówienia, przez płatność po odbiór.
Proste, prawda?

Czy w Murowanej Goślinie zamówię tłumaczenia ustne?

Wielu naszych klientów zadaje nam pytanie, czy oferowane przez Berlineo tłumaczenia ustne są dostępne również poza większymi ośrodkami miejskimi. Odpowiedź jest prosta - nasz tłumacz dojedzie w każde miejsce, w którym klient zamówił realizację usługi.

 

Jako zleceniodawca pamiętaj jednak, że potencjalnie możemy potrzebować trochę czasu, aby zorganizować odpowiedniego tłumacza. Ilość tego czasu zależy oczywiście od lokalizacji oraz kombinacji językowej. W związku z tym zawsze zgłaszaj swoje zapotrzebowanie na tłumacza ustnego z wyprzedzeniem. O ile jest to oczywiście.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Murowanej Goślinie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to wiodąca usługa naszego biura tłumaczeń. Na zlecenie stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie realizujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak np. rosyjski, duński czy litewski. A wszystko dostępne bez opuszczania firmy - od zamówienia po odesłanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Murowanej Goślinie realizowane przez naszą firmę obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy często organizują kursy teoretyczne, warsztaty czy biorą udział w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie Polski jak i poza granicami. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia w Murowanej Goślinie obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy komputerowych, w związku z czym o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś dystrybutorem gier planszowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych w sieci w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla profesjonalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, ponieważ wymagają obok umiejętności copywriterskich także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Murowanej Goślinie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko międzynarodowe spółki. Do zleceniodawców Berlineo należą też małe i średnie firmy z obszaru Murowanej Gośliny. Na ich zlecenie opracowujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich między innymi japoński, indyjski czy tsonga.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować