Tłumaczenia

Tłumaczenia w Obornikach - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia Oborniki
01

Kilka ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie Obornik

Berlineo to agencja realizująca zamówienia na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia pisemne nasi klienci składają zdalnie.


Gdy już zlecisz tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, doświadczony specjalista rozpocznie pracę nad twoim plikiem. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo z Obornik

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo wyjątkowo banalne. Na początku wysyłamy ofertę. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie wykorzystana wyłącznie na potrzeby przygotowania oferty przekładu. Plik z tekstem możesz udostępnić korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik maila.


Ofertę opracujemy w przeciągu około trzydziestu minut. Jeśli akceptujesz warunki, potwierdź zamówienie opłacając otrzymaną fakturę proforma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Wyślij do Berlineo dokładne informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Niezwłocznie sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Obornik

Preferujemy proste zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane zasady współpracy to dewiza naszej firmy. Bez niepotrzebnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie kabinowe czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Prześlij zapytanie ofertowe za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, zaczynamy realizację tłumaczenia. W zaplanowanym czasie dostaniesz maila z gotowym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią wysokiej klasy specjaliści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich zadań należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Obornikach

Cena za przekład pisemny jest zależna od języka oryginalnego i docelowego oraz tematyki treści. Koszt usługi jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego jest uzależniony od ilości słów materiału wyjściowego. Jednak jako klient masz możliwość dobrania adekwatnego do swoich potrzeb trybu realizacji. Co do zasady im większa objętość tekstu, tym dłużej trwa tłumaczenia. W standardzie w ciągu jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie wykonać przekład pięciu stron standardowych. Na życzenie możemy za dodatkową opłatą przełożyć do 20 stron na dobę.

02

Tłumaczenia Oborniki: Berlineo - niezawodny dostawca usług tłumaczeniowych

Tłumaczenia w Obornikach - kompleksowa oferta Berlineo

Tłumaczenia Oborniki: biuro tłumaczeń Berlineo wychodząc na przeciw potrzebom nowoczesnych firm stworzyło kompleksową ofertę usług tłumaczeniowych. W Berlineo zrealizujesz prosty przekład instrukcji obsługi języka polskiego na angielski, lokalizację treści swojej firmowej strony internetowej na kilka języków czy tłumaczenie uwierzytelnione aktu notarialnego z języka włoskiego.

 

Zapewnimy również tłumacza ustnego na potrzeby zagranicznego wyjazdu biznesowego, jak również zorganizujemy zakwaterowanie podczas podróży służbowych.

Tłumaczenia w Obornikach odbieraj w paczkomacie

Nasza kompleksowa oferta nie kończy się jednak na samych usługach tłumaczeniowych. Bardzo kompleksowo podchodzimy również do dostawy zamówionych u nas tłumaczeń poświadczonych. Te możesz otrzymać w formie przesyłki kurierskiej na wskazany adres albo odebrać w wybranym przez siebie paczkomacie. 

 

Gdy już zdecydujesz się na naszą ofertę po prostu wyszukaj najdogodniejszy paczkomat i podaj nam jego numer oraz adres. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, otrzymasz skan dokumentu, a jego oryginał zostanie umieszczony w paczkomacie. Gotowe tłumaczenie w Obornikach odbierzesz np. pod następującymi adresami: Mostowa 5/5 (OBW03A), 11 Listopada 2 (OBW01A) lub 4 Stycznia 1919 r. 8 (OBW04M). 

Tłumaczenia w Obornikach - fachowa obsługa firm

W Berlineo specjalizujemy się w obsłudze firm. Z naszych usług skorzystały dotychczas tysiące firm z całej Europy (i nie tylko). Do zalet naszej oferty należy fachowe doradztwo, niezobowiązujące i błyskawiczne przygotowanie kosztorysu realizacji powierzanych nam zadań tłumaczeniowych, jak również tłumaczenia ekspresowe.

 

Niezależnie od tego czy prowadzisz mały lokalny biznes, jesteś dużym przedsiębiorcom czy reprezentujesz dużą międzynarodową korporację, dostosujemy się do Twoich potrzeb oraz dostępnego budżetu, terminów realizacji i kombinacji językowych.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Obornikach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to główna usługa Berlineo. Na rzecz stałych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie wykonujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak na przykład niemiecki, fiński czy słoweński. A wszystko dostępne online - od zamówienia po dostawę przekładu. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Obornikach oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy często organizują kursy, warsztaty lub uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych w Polsce jak i poza granicami. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w Obornikach uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem znakomicie znają język graczy komputerowych, w związku z czym w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych w sieci w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, bowiem wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Obornikach usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane pary językowe

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe spółki. Do naszych klientów należą też mali i średni przedsiębiorcy z terenu Obornik. Na ich zlecenie zapewniamy przekład na wszystkie języki państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich na przykład japoński, perski czy suahili.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować