Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język ukraiński dla biznesu

tłumaczenia pisemne na język ukraiński
01

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język ukraiński

Sąsiedztwo Polski oraz Ukrainy sprzyja wzajemnej współpracy. Na Ukrainę eksportujemy między innymi urządzenia i maszyny transportowe, chemikalia, kosmetyki oraz odzież. Nic więc dziwnego, że wiele firm zgłasza zapotrzebowanie na tłumaczenia pisemne na język ukraiński. Ważną częścią współpracy gospodarczej naszych krajów są także obywatele Ukrainy, dla których polski rynek pracy jest atrakcyjny. Dla migrujących do Polski w poszukiwaniu zarobku oraz dla ich pracodawców wykonujemy tłumaczenia umów. Nasi tłumacze nie są jednak odpowiedzialni wyłącznie za przekład dokumentów prawniczych oraz handlowych, ale także medycznych i budowlanych. Wszelkiego rodzaju specyfikacje techniczne czy lokalizacja stron www nie są dla nich żadnym problemem.

 

Oferta Berlineo jest skierowana również dla klientów indywidualnych. Profesjonalni tłumacze wykonają dla Ciebie tłumaczenia zwykłe oraz uwierzytelnione, niezależnie od branży. Potrzebujesz ekspresowego tłumaczenia? Chcesz mieć pewność, że otrzymasz przekład najwyższej jakości? Nie musisz dalej szukać. Skontaktuj się z nami i wyślij zapytanie już teraz!

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na ukraiński

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język ukraiński, mogą wysłać go do nas za pomocą znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Za pośrednictwem formularza można sformułować i wysłać zapytanie o cenę oraz szybko załączyć żądany plik z tekstem oryginalnym. Na podstawie analizy treści będziemy mogli przygotować dokładny kosztorys i podać termin wykonania tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, opłać otrzymaną fakturę. Po zaksięgowaniu płatności bez najmniejszej zwłoki rozpoczniemy realizację usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. oczekiwany termin realizacji
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. informacje uzupełniające

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka ukraińskiego

Berlineo specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język ukraiński. Profesjonalne tłumaczenia pisemne w kombinacji z językiem ukraińskim to znacząca ilość zamówień, które sprawnie realizujemy.


W związku z tym dysponujemy licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka ukraińskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które bez problemów poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów prawniczych, farmaceutycznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Szeroko rozumiane tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij dokument do tłumaczenia na ukraiński już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

W Berlineo zamówisz profesjonalne tłumaczenia pisemne na język ukraiński. Oferujemy przekład najwyższej jakości, niezależnie od rodzaju treści oraz branży, w której działasz.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język ukraiński

Tłumaczenie pisemne na ukraiński - cena za słowo
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie pisemne na ukraiński - cena za powtórzenia
od 0,036 zł netto
Tłumaczenie pisemne na ukraiński - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,12 zł netto
Tłumaczenie pisemne na ukraiński - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,162 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować