Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia techniczne na język bułgarski dla Twojej firmy

tłumaczenia techniczne na język bułgarski
01

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język bułgarski

W Berlineo już od 10 lat tłumaczymy treści z najróżniejszych dziedzin. Naszym konikiem są tłumaczenia dla przemysłu samochodowego, jednak specjalizujemy się także w innych branżach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy wyspecjalizowanego w danej dziedzinie tłumacza. W naszym biurze korzystamy także ze specjalistycznego oprogramowania, pamięci tłumaczeniowej i glosariuszy. Dzięki temu tłumaczenia techniczne na język bułgarski wyróżniają się nie tylko dokładnością, ale także doskonałym wyczuciem stylu, profesjonalnym słownictwem i spójnością.

 

Klientom, którzy rozszerzają rynek zbytu swoich produktów o Bułgarię, oferujemy pomoc w przygotowaniu ich dla zagranicznych klientów. Przetłumaczymy dla Ciebie opisy techniczne maszyn i urządzeń mechanicznych, instrukcje ich obsługi i implementacji, a także karty specyfikacji urządzeń elektrycznych. Tak przygotowany do sprzedaży produkt będzie nie tylko atrakcyjniejszy dla potencjalnych klientów, ale także wpłynie na pozytywny odbiór całej firmy.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia techniczne na bułgarski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język bułgarski, mogą wysłać go do nas za pomocą znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Posługują się nim klient może wysłać zapytanie ofertowe i sprawnie załączyć żądany plik z tekstem do tłumaczenia. Na podstawie analizy tekstu nasi pracownicy będą mogli przygotować dokładną wycenę i określić termin wykonania przekładu. Aby skorzystać z naszej oferty, zapłać online za usługę. Po otrzymaniu płatności bez najmniejszej zwłoki przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, koniecznie przekaż nam następujące informacje:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin realizacji
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia techniczne na język bułgarski

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język bułgarski. Fachowe tłumaczenia techniczne w tej parze językowej to znaczna część zleceń, które nasze biuro tłumaczeń realizuje.


W związku z tym dysponujemy niezawodnym zespołem profesjonalnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka bułgarskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które zajmują się przekładem tekstów prawniczych, medycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij dokument do tłumaczenia na bułgarski już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia techniczne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH

Działasz w przemyśle i inwestujesz na bułgarskim rynku? Pomożemy Ci odpowiednio przygotować produkty i zadbamy o ich oprawę językową. Nasze tłumaczenia techniczne na język bułgarski spełniają najwyższe wymagania branżowe. 

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język bułgarski

Tłumaczenie techniczne na bułgarski - cena za słowo
od 0,22 zł netto
Tłumaczenie techniczne na bułgarski - cena za powtórzenia
od 0,044 zł netto
Tłumaczenie techniczne na bułgarski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,132 zł netto
Tłumaczenie techniczne na bułgarski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,198 zł netto

 

Niestety na podstawie powyższych cen jednostkowych żaden klient nie może samodzielnie obliczyć kosztu tłumaczenia technicznego na język bułgarski. Wynika to ze specyfiki branży tłumaczeniowej, którą szczegółowo opisaliśmy na stronie poświęconej narzędziom CAT. Jednak aby otrzymać bezpłatną wycenę realizacji usługi tłumaczeniowej, wyślij do nas tekst, który chcesz przełożyć na język bułgarski. Z chęcią przedstawimy naszą ofertę.

tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia techniczne koreański

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować