Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia specjalistyczne na język norweski dla firm

tłumaczenia specjalistyczne na język norweski
01

Rzetelne tłumaczenia specjalistyczne na język norweski

W Berlineo współpracujemy z tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Dzięki temu do każdego zlecenia jesteśmy w stanie dobrać najlepszego tłumacza. Żadna branża nie jest nam straszna. Tłumaczenia specjalistyczne na język norweski zamówisz u nas jak każde inne tłumaczenie. Możesz mieć pewność, że otrzymasz przekład najwyższej jakości zawierający specjalistyczne słownictwo, a także styl dopasowany do treści.

 

Współpracujemy z wieloma polskimi firmami, producentami samochodów, sprzętu elektrycznego czy różnych komponentów. Firmy, które swoje produkty eksportują do Norwegii, mogą liczyć w Berlineo nie tylko na tłumaczenie wszelkich umów handlowych, kart specyfikacji sprzętu, ale także tłumaczenia tekstów marketingowych, bez których znalezienie klienta czy partnera za granicą byłoby niezwykle trudne. Tego rodzaju przekładem zajmują się specjaliści mający doświadczenie w copywritingu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że reklama, hasła czy artykuły marketingowe będą nie tylko dobrze przetłumaczone, ale również będą spełniały swój cel sprzedażowy.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne na norweski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy mają dokument do tłumaczenia na język norweski, mogą wysłać go do nas za pomocą znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Posługują się nim klient może napisać i przesłać zapytanie o cenę i szybko udostępnić nam żądany plik z tekstem oryginalnym. Wykonawszy analizę treści do tłumaczenia nasi pracownicy będą mogli przygotować dokładną wycenę i podać termin realizacji przekładu. Aby skorzystać z oferowanych tłumaczeń, wykonaj przelew na podstawie załączonej faktury. Po otrzymaniu płatności niezwłocznie przystąpimy do realizacji zamówienia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, podaj nam następujące informacje:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. oczekiwany termin realizacji tłumaczenia
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. dodatkowe ważne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka norweskiego

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach specjalistycznych z oraz na język norweski. Fachowe tłumaczenia specjalistyczne w tej kombinacji językowej to znaczna część zleceń, które realizujemy.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z licznym zespołem rzetelnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka norweskiego. Wśród nich są osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów prawniczych, medycznych oraz innych treści branżowych. Szeroko rozumiane tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia specjalistyczne

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań

Działasz w branży informatycznej automotive bądź innej? W naszym biurze zamówisz profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne na język norweski.

04

Ceny tłumaczeń specjalistycznych na język norweski

Tłumaczenie specjalistyczne na norweski - cena za słowo
od 0,414 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na norweski - cena za powtórzenia
od 0,083 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na norweski - fuzzy match 85-94%
od 0,25 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na norweski - fuzzy match 75-84%
od 0,373 zł netto

 

Realizacja tłumaczeń specjalistycznych na język norweski, ale też na inne języki docelowe, może być wspierana przez przeznaczone do tego celu specjalistyczne oprogramowanie dla biur tłumaczeń. Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci nie zawsze zdają sobie sprawę z zalet, jakie wynikają z zastosowania tego typu rozwiązań. Dlatego też na stronie narzędzia CAT opublikowaliśmy najważniejsze informacje na ich temat.

 

Zapoznaj się z nimi, aby dowiedzieć się jak można zaoszczędzić zlecając tłumaczenia pisemne profesjonalnym agencjom tłumaczeniowym.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować