Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język koreański dla Twojej firmy

tłumaczenia pisemne na język koreański
01

Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język koreański

W Berlineo zamówisz tłumaczenia pisemne na język koreański, a także z koreańskiego na polski. Współpracujemy z tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych branżach, dzięki temu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiedniego tłumacza. To pozwala nam wyróżnić się na tle konkurencji jakością usług tłumaczeniowych – ich profesjonalizmem i solidnością. Przy długo trwającej współpracy gwarantujemy również spójność tłumaczonych tekstów. Naszą pracę wspiera najnowocześniejsze oprogramowanie i pamięć tłumaczeniowa.

 

Korea Południowa znana jest przede wszystkim z nowinek technologicznych. Kraj ten jest także doskonałym miejscem do sprzedaży najnowszych gier czy aplikacji mobilnych. Zarówno dużym, jak i małym wydawcom oferujemy tłumaczenie aplikacji mobilnej, programów i gier komputerowych. W naszym biurze przygotujemy odpowiednio Twój produkt na rynek koreański. W aplikacji przetłumaczymy nie tylko interfejs, zakładkę pomoc, ale także opis w app store oraz inne teksty marketingowe, które pomogą w jej sprzedaży

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na koreański

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język koreański, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Za pośrednictwem formularza można wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia oraz sprawnie udostępnić nam żądany dokument z treścią oryginalną. Po wykonaniu analizy treści do tłumaczenia będziemy mogli przygotować precyzyjną wycenę i określić termin realizacji przekładu. Aby zlecić realizację tłumaczenia, wystarczy opłacić otrzymaną fakturę. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do realizacji usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania tłumaczenia
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. informacje uzupełniające

Kto wykonuje tłumaczenia pisemne na język koreański

Berlineo specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język koreański. Fachowe tłumaczenia pisemne w kombinacji z językiem to znacząca ilość zamówień, które realizujemy dla naszych klientów.


W związku z tym współpracujemy z niezawodnym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka . Zaliczają się do nich osoby, które doskonale poradzą sobie z przekładem materiałów reklamowych, medycznych oraz innych treści branżowych. Szeroko rozumiane tłumaczenia specjalistyczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, zadzwoń do nas już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Potrzebujesz tłumaczenia na język koreański? Zapraszamy do kontaktu! W naszym biurze zamówisz usługę bez zbędnych formalności. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm i szybkość realizacji zlecenia.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język koreański

Tłumaczenie pisemne na koreański - cena za słowo
od 0,48 zł netto
Tłumaczenie pisemne na koreański - cena za powtórzenia
od 0,096 zł netto
Tłumaczenie pisemne na koreański - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,288 zł netto
Tłumaczenie pisemne na koreański - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,432 zł netto

 

Rozwiązania wspierające pracę tłumacza równocześnie zapewniające optymalizację kosztów tłumaczenia mają ogromne znaczenie w przypadku tłumaczeń pisemnych na język koreański lub inne mniej popularne języki. Dlaczego? Do tych rozwiązań należą narzędzia CAT. Jedną z najważniejszych zalet tych programów jest optymalizacja kosztów związanych z tłumaczeniami oraz skrócenia czasu ich opracowania.

 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami opublikowanymi na temat rozwiązań CAT. Znajdziesz je pod powyższym linkiem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować