Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język grecki

tłumaczenia pisemne na język grecki
01

Fachowe tłumaczenia pisemne na język grecki

Grecja to nie tylko częsty kierunek wakacyjnych wypraw dla turystów z całej Europy. Ten kraj to także jeden z partnerów handlowych, w tym również dla Polski. Zarówno turystyka, jak i sprawy biznesowe wymagają tłumaczeń. W Berlineo możesz na nas liczyć w każdej kwestii. Jedną z naszych specjalizacji są tłumaczenia pisemne na język grecki. W zakres tej usługi wchodzi przekład wszelkich dokumentów, jak również ulotek czy materiałów promocyjnych dla turystów - z greckiego na polski i odwrotnie. Zamówienie na usługę tłumaczeniową możesz złożyć wygodnie przez Internet.

 

Niezależnie od tego, czy tłumaczenie jest na potrzeby małej, czy dużej firmy, a nawet korporacji, bądź dla osoby indywidualnej, zawsze możesz liczyć na szybką odpowiedź i wycenę, a także na profesjonalną jakość usług.

 

Możesz zamówić u nas między innymi tłumaczenia umów, na przykład handlowych. Polska i Grecja to w końcu partnerzy, przede wszystkim w zakresie importu i eksportu artykułów spożywczych.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia pisemne na grecki

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów, którzy mają dokument do tłumaczenia na język grecki, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Posługują się nim można napisać i przesłać zapytanie o koszt usługi oraz sprawnie udostępnić nam żądany plik z tekstem oryginalnym. Wykonawszy analizę treści będziemy mogli przedstawić precyzyjny kosztorys i podać czas potrzebny na opracowanie tłumaczenia. Aby skorzystać z oferowanych usług, opłać fakturę online. Po zaksięgowaniu wpłaty od razu przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. wymagany termin realizacji
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język grecki. Fachowe tłumaczenia pisemne w kombinacji z językiem stanowią znaczną część zleceń, które sprawnie realizujemy.


W związku z tym dysponujemy licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka . Zaliczają się do nich osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów prawnych, farmaceutycznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Podobnie tłumaczenia specjalistyczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, zadzwoń do nas już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań

Już od kilkunastu lat działamy prężnie na rynku tłumaczeń. Wspieramy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Tłumaczenia pisemne na język grecki wykonujemy niemal każdego dnia!

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język grecki

Tłumaczenie pisemne na grecki - cena za słowo
od 0,30 zł netto
Tłumaczenie pisemne na grecki - cena za powtórzenia
od 0,06 zł netto
Tłumaczenie pisemne na grecki - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie pisemne na grecki - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,27 zł netto

 

Powyższy cennik nie jest w stanie wyrazić sposobu, w jaki rozliczamy usługi tłumaczeń pisemnych na język grecki. Dlatego też zachęcamy do przesłania konkretnego zapytania ofertowego lub zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych metod pracy na stronie poświęconej narzędziom CAT.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować