Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język chorwacki dla firm

tłumaczenia pisemne na język chorwacki
01

Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język chorwacki

Chcesz zamówić tłumaczenia pisemne na język chorwacki? W naszym biurze szybko złożysz zamówienie. Nie musisz opuszczać miejsca pracy czy zamieszkania, aby odebrać lub zlecić tłumaczenie dokumentów firmowych. Tłumaczenia w większości przypadków realizujemy zdalnie. Wszystko to przekłada się nie tylko na wysoką jakość obsługi klienta, ale także zapewnia dogodne warunki długoterminowej współpracy. Jeśli działasz w firmie o międzynarodowym zasięgu i bierzesz udział w przetargach budowlanych na terenie Chorwacji, z pewnością przydadzą Ci się tłumaczenia budowlane. Jeśli termin składania wniosków jest krótki, możesz zamówić u nas tłumaczenia ekspresowe.

 

W Chorwacji doskonale rozwija się przemysł przetwórczy szczególnie hutnictwo żelaza i stali. Jeśli zatem prowadzisz firmę w tej branży i masz wielu zagranicznych partnerów – możesz liczyć u nas na profesjonalne tłumaczenia. Do realizacji tych zleceń przydzielamy tłumaczy znających branżowe słownictwo. Dzięki temu nasze tłumaczenia wyróżniają się jakością popartą doświadczeniem i wiedzą naszych specjalistów.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na chorwacki

Użyj formularza zapytania ofertowego

Wszystkich klientów, którzy mają dokument do tłumaczenia na język chorwacki, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Korzystając z niego można sformułować i wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia i szybko udostępnić nam żądany plik z tekstem do tłumaczenia na język chorwacki. Wykonawszy analizę treści nasi pracownicy będą w stanie przygotować dokładną wycenę i określić czas potrzebny na opracowanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych profesjonalnych usług, opłać zamówienie online. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, od razu przystąpimy do realizacji usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, podaj nam następujące informacje:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. oczekiwany termin realizacji usługi
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. dodatkowe ważne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia pisemne na język chorwacki

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język chorwacki. Fachowe tłumaczenia pisemne w tej parze językowej to znaczna część zleceń, które z przyjemnością realizujemy.


W związku z tym współpracujemy z licznym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka chorwackiego. Wśród nich są osoby, które doskonale poradzą sobie z przekładem tekstów marketingowych, medycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia techniczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

W większości przypadków tłumaczenia pisemne na język chorwacki realizujemy zdalnie. Już w kilka minut możesz złożyć u nas zlecenie. Dowiedz się, jak to zrobić.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język chorwacki

Tłumaczenie pisemne na chorwacki - cena za słowo
od 0,26 zł netto
Tłumaczenie pisemne na chorwacki - cena za powtórzenia
od 0,052 zł netto
Tłumaczenie pisemne na chorwacki - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,156 zł netto
Tłumaczenie pisemne na chorwacki - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,234 zł netto

 

Czasami wybór odpowiedniej oferty na wykonanie tłumaczenia pisemnego na język chorwacki nie jest proste. Biura tłumaczeń stosują różne jednostki rozliczeniowe oraz inaczej rozliczają podobieństwa w obrębie tekstu do tłumaczenia. Zamieszczonym na stronie o pamięci tłumaczeniowej opisem chcemy rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów. Mamy nadzieję, że wybór najkorzystniejszej oferty nie będzie stanowił najmniejszego problemu.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować