Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne na język koreański

tłumaczenia specjalistyczne na język koreański
01

Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne na język koreański

Korea Południowa jest źródłem najnowszych nowinek technologicznych. Państwo to specjalizuje się w produkcji telefonów, sprzętu komputerowego czy AGD. W Polsce również coraz popularniejsze stają się koreańskie kosmetyki. Jest to duża szansa dla polskich przedsiębiorstw zajmujących się importem produktów z Korei. Aby móc sprzedać je na polskim rynku, niezbędne są jednak tłumaczenia zarówno kart technicznych sprzętu, instrukcji czy nawet etykiet, jak i składu kosmetyków. W Berlineo zamówisz tłumaczenia specjalistyczne na język koreański i z języka koreańskiego na polski. Pomożemy Ci przygotować produkt do sprzedaży na polskim rynku.

 

Branża IT również wymaga wielu tłumaczeń. W Berlineo przygotujemy dla Ciebie tłumaczenia informatyczne z największą dokładnością i profesjonalizmem. Zazwyczaj zarówno artykuły naukowe, jak i branżowe z IT są jednym z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Na szczęście w naszym biurze zatrudniamy specjalistów dobrze obeznanych z tą dziedziną. Możesz u nas liczyć na najwyższą jakość tłumaczenia. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi prosto z Korei.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia specjalistyczne na koreański

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język koreański, mogą wysłać go do nas za pomocą poniższego formularza kontaktowego.


Posługując się formularzem klient może wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia i sprawnie załączyć żądany plik z tekstem do tłumaczenia. Wykonawszy analizę treści będziemy mogli przedstawić precyzyjny kosztorys i określić czas potrzebny na wykonanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, opłać zamówienie online. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, natychmiast przystąpimy do realizacji zamówienia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij przekazać nam następujących informacji:


  1. język, na który ma zostać przetłumaczony dokument
  2. oczekiwany termin realizacji tłumaczenia
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. informacje uzupełniające

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka

Berlineo specjalizuje się w tłumaczeniach specjalistycznych z oraz na język koreański. Fachowe tłumaczenia specjalistyczne w tej parze językowej to znaczna część zleceń, które sprawnie realizujemy.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z niezawodnym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka . Zaliczają się do nich osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem tekstów prawniczych, farmaceutycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia specjalistyczne

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Szukasz tłumaczy z branży IT czy automotive? Dobrze trafiłeś! Tłumaczenia specjalistyczne na język koreański i z koreańskiego na polski to wyzwanie, które w Berlineo podejmowaliśmy już wiele razy.

04

Ceny tłumaczeń specjalistycznych na język koreański

Tłumaczenia specjalistyczne na koreański - cena za słowo
od 0,552 zł netto
Tłumaczenia specjalistyczne na koreański - cena za powtórzenia
od 0,11 zł netto
Tłumaczenia specjalistyczne na koreański - fuzzy match 85-94%
od 0,33 zł netto
Tłumaczenia specjalistyczne na koreański - fuzzy match 75-84%
od 0,497 zł netto

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat powtórzeń treści w tekście i poznać szczegóły realizacji tłumaczeń specjalistycznych na język koreański, zapoznaj się z informacjami na stronie narzędzia CAT. Dowiesz się jak wybrać korzystną dla siebie ofertę na tłumaczenia.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować