B icon

Fachowe tłumaczenia specjalistyczne dla firm i korporacji

Tłumaczenie dokumentacji firmowej

 

Tłumaczenie dokumentacji firmowej często pochłania ci znaczną część dnia? Nikt tego nie wie lepiej niż my - całymi dniami pracujemy nad przekładem różnych dokumentów dla naszych klientów. Dokładnie wiemy jakie to wymagające zadanie. Po całym dniu tłumaczeń pewnie nie masz już siły na zajęcie się swoim biznesem. Najwyższa pora coś z tym zrobić.

Tłumaczenie dokumentacji firmowej

Tłumaczenie dokumentacji firmowej - kiedy warto skorzystać z oferty Berlineo

Prowadzenie firmy, niezależnie od branży, zawsze wiąże się z produkowaniem mnóstwa dokumentów. Słowo „produkowanie” nie zostało użyte tutaj przypadkowo. Czasem do załatwienia jednej błahej sprawy trzeba wygenerować kilka stron tekstu.

Jeżeli dokumenty lądują w segregatorach i nie wymagają dalszej „obróbki” – zasadniczo nie ma żadnego problemu. Gorzej, jeśli na przykład współpracujesz z zagranicznymi firmami i ten stos papierów wymaga przetłumaczenia. Powstaje wówczas poważny problem – w końcu tłumaczenie dokumentacji nie jest ani łatwe, ani szybkie. Im węższa specjalizacja lub techniczne słownictwo, tym (z punktu widzenia tłumaczącego pracownika) gorzej.

Jeżeli tłumaczenia dokumentów w firmie nie są głównym obszarem jej działalności, nie musisz tworzyć dodatkowego etatu lub opracowywać ich po godzinach. Tłumaczenie dokumentów zostaw nam – specjalistom w tej dziedzinie, czyli Berlineo. Zajmij się na spokojnie bieżącymi sprawami firmy, a my zadbamy o przekład.

Jakie dokumenty tłumaczymy? Wszystkie! Korporacyjne wytyczne, przepisy, faktury, procedury techniczne, a także dyrektywy wewnątrzzakładowe czy unijne.

Tłumaczenia dokumentów w firmie

Sprawy biznesowe nie lubią czekać – czasem szybka odpowiedź i reakcja to dla firmy być albo nie być. Co jednak wówczas, gdy nakłada się na siebie kilka równie ważnych spraw? Część trzeba oddelegować do wykonania komuś innemu. W przeciwnym wypadku nie da się ich pogodzić.

Również tłumaczenia ekspresowe dokumentacji firmowej możesz zleć nam. Berlineo to zespół specjalistów w wielu dziedzinach, którzy branżowym językiem posługują się na co dzień i z ogromną wprawą. Niezależnie od tego, w jakiej branży firma działa ani jaka jest tematyka dokumentów do tłumaczenia, wyspecjalizowani w kilku językach specjaliści z załogi Berlineo poradzą sobie z zadaniem szybko i sprawie.

Potrzebujesz przetłumaczenia dokumentacji pracowniczej, wewnątrzfirmowego HR czy tłumaczenia uwierzytelnionego, na przykład dokumentów samochodu kupionego za granicą? Dla nas nie ma to znaczenia. Zawsze działamy szybko i sprawnie, a Ty masz czas na prowadzenie swojego biznesu bez rozpraszania się.

Proste, prawda? Napisz do nas i powiedz, jakiego języka potrzebujesz. Na pewno możemy pomóc.

Tłumaczenie dokumentacji firmowej - cennik

Cena tłumaczenia dokumentacji na język angielski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia dokumentacji na język niemiecki
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia dokumentacji na język rosyjski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia dokumentacji na język ukraiński
od 45,00 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować