Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione na język rosyjski

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione na język rosyjski

W ofercie Berlineo znajdują się także tłumaczenia uwierzytelnione na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi wpisanymi na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Przygotujemy dla Ciebie przekłady dokumentacji medycznych, sprawozdań finansowych, a także umów handlowych. Twoje dokumenty trafią w ręce eksperta z danej dziedziny. Nasze uwierzytelnione tłumaczenia spełniają wszystkie normy prawne, a oferta jest skierowana zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Gonią Cię terminy i obawiasz się, że nie zdążysz złożyć potrzebnych dokumentów w określonym czasie? Spokojnie - w ekspresowym trybie realizacji przygotowujemy nie tylko tłumaczenie standardowe, ale także te wykonane przez tłumaczy przysięgłych. 

 

W Berlineo oferujemy przekłady najwyżej jakości, niezależnie od branży, w której działasz. Planujesz wprowadzić swój produkt na rosyjskojęzyczny rynek i potrzebujesz specyfikacji technicznych sprzedawanych towarów? Twoja firma wytwarza produkty dla branży automotive? Świetnie trafiłeś. Tłumaczenia dla przemysłu samochodowego to nasz konik. Zaufaj ekspertom i złóż zamówienie już teraz. I to bez zbędnych formalności!

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia uwierzytelnione na rosyjski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język rosyjski, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Posługują się nim klient może sformułować i wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia oraz sprawnie załączyć żądany plik z tekstem źródłowym. Po wykonaniu analizy tekstu będziemy mogli przedstawić precyzyjną wycenę i podać termin wykonania usługi. Aby zlecić realizację tłumaczenia, opłać zamówienie online. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, natychmiast przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. oczekiwany termin wykonania
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka rosyjskiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach uwierzytelnionych z oraz na język rosyjski. Fachowe tłumaczenia uwierzytelnione w tej parze językowej to znaczna część zleceń, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem.


W związku z tym dysponujemy licznym zespołem profesjonalnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów marketingowych, medycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij dokument do tłumaczenia na rosyjski już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.

W Berlineo zamówisz tłumaczenia uwierzytelnione na język rosyjski także w trybie ekspresowym. Dzięki nam zdążysz złożyć w terminie wszystkie niezbędne dokumenty.

04

Ceny tłumaczeń uwierzytelnionych na język rosyjski

Tłumaczenie uwierzytelnione na język rosyjski
od 59,00 zł netto
Usługa uwierzytelnienia na język rosyjski
od 29,50 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować