Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione na język niemiecki

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione na język niemiecki

W ofercie Berlineo nie mogło zabraknąć tłumaczeń uwierzytelnionych na język niemiecki. Przekład uwierzytelniony w naszym biurze tłumaczeń zamawiają zarówno firmy, jak również osoby prywatne. Firmy, szczególnie te, które współpracują z zagranicznymi partnerami, często potrzebują poświadczonego tłumaczenia najróżniejszej dokumentacji urzędowej - zaświadczeń, pozwoleń, certyfikatów czy choćby umów handlowych.

 

Pieczątka tłumacza przysięgłego sprawia, że tłumaczenie staje się dokumentem o mocy prawnej. Taki dokument musi zostać uznany przez urzędy i jednostki administracji publicznej. Jeżeli zatem musisz załatwić określone formalności urzędowe na terenie Niemiec, koniecznie zleć tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów potrzebnych do tych czynności.

 

Tłumaczenia uwierzytelnione na język niemiecki mają często charakter prawniczy. Do tłumaczeń prawniczych zaliczyć należy przekład wszelkiego rodzaju umów (handlowych, o pracę, licencyjnych czy o współpracy), aktów prawnych, pozwów sądowych czy rozporządzeń. Poświadczenie tłumacza przysięgłego powinno zapewnić gładki obrót spraw - przynajmniej z formalnego punktu widzenia.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia uwierzytelnione na niemiecki

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język niemiecki, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza klient może wysłać zapytanie o koszt usługi oraz sprawnie udostępnić nam żądany plik z tekstem źródłowym. Po przeanalizowaniu treści nasi pracownicy będą mogli przygotować dokładny kosztorys i podać termin realizacji usługi. Aby złożyć zamówienie, opłać zamówienie online. Po otrzymaniu płatności niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, podaj nam następujące informacje:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. oczekiwany termin wykonania
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. dodatkowe ważne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione na język niemiecki

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach uwierzytelnionych z oraz na język niemiecki. Fachowe tłumaczenia uwierzytelnione w tej kombinacji językowej stanowią znaczną część zleceń, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z niezawodnym zespołem profesjonalnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego. Zaliczają się do nich osoby, które zajmują się przekładem tekstów marketingowych, ekonomicznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Również tłumaczenia techniczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, zadzwoń do nas już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia uwierzytelnione

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań

Sprawnie i szybko - tłumaczenia uwierzytelnione na język niemiecki możesz łatwo zamawiać online.

04

Ceny tłumaczeń uwierzytelnionych na język niemiecki

Tłumaczenie uwierzytelnione na niemiecki
od 49,00 zł netto
Usługa uwierzytelnienia na język ukraiński
od 24,50 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować