Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione na język rumuński

tłumaczenia uwierzytelnione na język rumuński
01

Profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione na język rumuński

Berlineo oferuje tłumaczenia uwierzytelnione na język rumuński, które są niezbędne podczas podejmowania pracy w Rumunii czy zmiany miejsca zamieszkania. Dotyczy to również osób szukających zatrudnienia w Polsce. Zamówisz u nas tłumaczenia umów, aktów urodzenia, małżeństwa, świadectw pracy czy innych dokumentów niezbędnych do realizacji spraw urzędowych. Współpracujemy z tłumaczami wpisanymi na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, dzięki czemu poświadczony przez nich przekład nabiera mocy prawnej.

 

Tłumaczenia uwierzytelnione kierujemy również do przedsiębiorstw zajmujących się eksportem produktów do Rumunii. Oferujemy przekład niezbędnych certyfikatów potwierdzających jakość i zgodność produktów podczas transportu, umowy handlowe czy dokumenty niezbędne do złożenia oferty przetargowej. W naszym biurze tłumaczeń złożysz zamówienie w kilka minut. Gotowe dokumenty odeślemy do Ciebie kurierem. Stawiamy na wygodę naszych klientów, dzięki czemu nie musisz opuszczać mieszkania lub pracy, aby przetłumaczyć niezbędne dokumenty.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia uwierzytelnione na rumuński

Użyj formularza zapytania ofertowego

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język rumuński, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza można wysłać zapytanie o cenę i sprawnie załączyć żądany dokument z tekstem do tłumaczenia na język rumuński. Na podstawie analizy treści nasi pracownicy będą w stanie przedstawić dokładną wycenę i określić termin realizacji tłumaczenia. Aby zlecić realizację tłumaczenia, opłać zamówienie online. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, od razu przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. oczekiwany termin wykonania
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione na język rumuński

Berlineo specjalizuje się w tłumaczeniach uwierzytelnionych z oraz na język rumuński. Profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione w kombinacji z językiem rumuńskim to znaczna część zleceń, które nasze biuro tłumaczeń realizuje.


W związku z tym dysponujemy licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka rumuńskiego. Zaliczają się do nich osoby, które doskonale poradzą sobie z przekładem tekstów prawniczych, medycznych oraz innych treści branżowych. Szeroko rozumiane tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia uwierzytelnione

Lista wybranych klientów

Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.

Już w kilka minut zamówisz u nas tłumaczenia uwierzytelnione na język rumuński. Bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności.

04

Ceny tłumaczeń uwierzytelnionych na język rumuński

Tłumaczenie uwierzytelnione na język rumuński
od 55,00 zł netto
Usługa uwierzytelnienia na język rumuński
od 27,50 zł netto

 

Aby zapewnić spójność tłumaczeniową, również w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych na język rumuński, niezbędne jest zastosowanie narzędzi wykorzystujących pamięć tłumaczeniową. W Berlineo narzędzia CAT, bo to właśnie one bazują na wspomnianej pamięci tłumaczeniowej, wspierają realizację każdego pisemnego zlecenia.

 

Pozostałe korzyści dla naszych klientów po przede wszystkim optymalizacja kosztów tłumaczeniowych. Należy również pamiętać o znacznym skróceniu terminów dostaw. W dzisiejszych czasach aspekty te są kluczowe dla naszych klientów.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować