Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język białoruski dla firm

tłumaczenia pisemne na język białoruski
01

Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język białoruski

Wartość polskiego eksportu na Białoruś wynosi ponad 7 mln złotych i wciąż rośnie. Z pewnością wymianę handlową ułatwia bliskie położenie Białorusi, dzięki czemu transport produktów jest o wiele szybszy. Jednak wymaga również przetłumaczenia wielu dokumentów. Władze państwa wymagają certyfikatów potwierdzających jakość i bezpieczeństwo towarów. Z Berlineo trudności te nie będą miały znaczenia. U nas zamówisz tłumaczenia pisemne na język białoruski bez zbędnych formalności. Większość z nich realizujemy zdalnie, co jest nie tylko wygodne dla klienta, ale również przyspiesza cały proces tłumaczeniowy. Sam przekład cechuje się najwyższą jakością. Dokonują go wyspecjalizowani tłumacze doskonale obeznani z językiem branżowym.

 

W naszym biurze możesz zamówić również tłumaczenia marketingowe obejmujące nie tylko stronę www, ale również wszelkie treści reklamowe. Dzięki nim Twoja oferta trafi do większej liczby potencjalnych klientów, co z pewnością wpłynie na zwiększenie obrotów i sukces firmy na rynku zagranicznym.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na białoruski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język białoruski, mogą wysłać go do nas za pomocą znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Za jego pośrednictwem klient może napisać i przesłać zapytanie o koszt usługi i szybko załączyć żądany dokument z tekstem oryginalnym. Po wykonaniu analizy treści będziemy mogli przygotować dokładną wycenę i podać termin realizacji usługi. Aby zlecić realizację tłumaczenia, zapłać online za usługę. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, niezwłocznie przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, w treści wiadomości uwzględnij następujące informacje:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania tłumaczenia
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka białoruskiego

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język białoruski. Profesjonalne tłumaczenia pisemne w tej parze językowej to znaczna część zleceń, których realizacją na co dzień się zajmujemy.


W związku z tym współpracujemy z niezawodnym zespołem profesjonalnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka białoruskiego. Wśród nich są osoby, które bez problemów poradzą sobie z przekładem materiałów prawniczych, farmaceutycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia specjalistyczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
AWF Poznań
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne na język białoruski. Zapewniamy sprawną i solidną realizację zleceń niezależnie od branży czy rodzaju treści. Wyróżniają nas również minimalne formalności przy składaniu zamówień.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język białoruski

Tłumaczenie pisemne na białoruski - cena za słowo
od 0,26 zł netto
Tłumaczenie pisemne na białoruski - cena za powtórzenia
od 0,052 zł netto
Tłumaczenie pisemne na białoruski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,172 zł netto
Tłumaczenie pisemne na białoruski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,234 zł netto

 

Chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat możliwych oszczędności dla Twojej firmy? Wyczerpujący opis znajdziesz na stronie poświęconej narzędziom CAT.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować