Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia techniczne na język ukraiński dla Twojej firmy

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Rzetelne tłumaczenia techniczne na język ukraiński

Nasze biuro od lat wykonuje tłumaczenia techniczne na język ukraiński dla firm działających w najróżniejszych branżach i sektorach przemysłu. Nic dziwnego, sąsiedztwo naszych krajów, a także popularność polskich produktów znacząco wpływa na wzajemną wymianę. Rynek ukraiński zgłasza między innymi wysokie zapotrzebowanie na pozyskiwanie z Polski urządzeń i maszyn transportowych, towarów przemysłowych, chemikaliów, kosmetyków i odzieży. Aby ułatwić współpracę naszych krajów, Berlineo zapewnia tłumaczenia najwyższej jakości. Przygotujemy dla Ciebie przekład specyfikacji technicznej sprzętu, instrukcji obsługi urządzeń czy materiałów szkoleniowych. Naszą specjalizacją są także tłumaczenia dla przemysłu samochodowego, dla którego wykonaliśmy setki przekładów. Ten sektor jest szczególnie wymagający, dlatego warto zaufać ekspertom.

 

W Berlineo zamówisz zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione. Dodatkowo w naszym zespole pracują wyspecjalizowani tłumacze ustni, jeśli więc Twoja firma planuje konferencję branżową - dobrze trafiłeś. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami i bez zbędnych procedur zamów usługi tłumaczeniowe.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia techniczne na ukraiński

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy mają dokument do tłumaczenia na język ukraiński, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Posługując się formularzem klient może napisać i przesłać zapytanie o cenę oraz szybko udostępnić nam żądany plik z tekstem do tłumaczenia. Po wykonaniu analizy tekstu do tłumaczenia będziemy w stanie przygotować dokładną wycenę i podać termin wykonania usługi. Aby skorzystać z oferowanych tłumaczeń, wystarczy opłacić otrzymaną fakturę. Po otrzymaniu płatności natychmiast przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, podaj nam następujące informacje:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania tłumaczenia
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. dodatkowe ważne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka ukraińskiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język ukraiński. Fachowe tłumaczenia techniczne w kombinacji z językiem ukraińskim stanowią znaczną część zleceń, które nasze biuro tłumaczeń realizuje.


W związku z tym dysponujemy niezawodnym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka ukraińskiego. Zaliczają się do nich osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów reklamowych, farmaceutycznych oraz innych treści branżowych. Również tłumaczenia naukowe nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

Decora S.A.
SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
ManpowerGroup Sp. z o.o.
DANTHERM Sp. z o.o.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.

Tłumaczenia techniczne na język ukraiński wykonamy dla Ciebie szybko, ale dokładnie i solidnie. Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami i złóż zamówienie bez zbędnych formalności.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język ukraiński

Tłumaczenie techniczne na ukraiński - cena za słowo
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie techniczne na ukraiński - cena za powtórzenia
od 0,036 zł netto
Tłumaczenie techniczne na ukraiński - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,12 zł netto
Tłumaczenie techniczne na ukraiński - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,162 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować