Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia ekspresowe na język niderlandzki dla firm

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Profesjonalne tłumaczenia ekspresowe na język niderlandzki

Tłumaczenia ekspresowe na język niderlandzki zamówisz u nas niezależnie od dziedziny i tematu, które podejmują dokumenty. W ciągu jednego dnia roboczego możemy dostarczyć nawet pięćdziesiąt stron rozliczeniowych tekstu. Te same zasady obejmują tłumaczenia prawnicze, medyczne czy marketingowe. Zlecenia te wówczas stają się dla nas priorytetem. Podczas ich wykonywania dbamy o dokładność, spójność i użycie specjalistycznego słownictwa, jeśli takie jest wymagane. Możesz być pewien, że otrzymasz najwyższą jakość przekładu.

 

W utrzymaniu najwyższej jakości tekstów z krótkim czasem realizacji pomagają nam wieloletnie doświadczenie i profesjonalne oprogramowanie tłumaczeniowe. Na tle konkurencji wyróżniamy się także sprawną obsługą klienta. Wszelkie zamówienia złożysz u nas bez zbędnych formalności przez internet. W ten sam sposób otrzymasz gotowe tłumaczenia. Dzięki temu, aby przetłumaczyć niezbędne dokumenty firmowe czy artykuły branżowe, nie będziesz musiał wychodzić z domu lub biura.  

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia ekspresowe na niderlandzki

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język niderlandzki, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.


Posługując się formularzem można wysłać zapytanie ofertowe oraz szybko załączyć żądany dokument z tekstem źródłowym. Po wykonaniu analizy treści do tłumaczenia będziemy w stanie przygotować dokładną wycenę i określić czas potrzebny na wykonanie usługi. Aby skorzystać z oferowanych usług, opłać otrzymaną fakturę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności natychmiast rozpoczniemy realizację zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin realizacji
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. informacje uzupełniające

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka niderlandzkiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach ekspresowych z oraz na język niderlandzki. Fachowe tłumaczenia ekspresowe w tej parze językowej stanowią znaczną część zleceń, które nasze biuro tłumaczeń realizuje.


W związku z tym współpracujemy z niezawodnym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka niderlandzkiego. Zaliczają się do nich osoby, które zajmują się przekładem tekstów reklamowych, farmaceutycznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Podobnie tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.

Tłumaczenia ekspresowe na język niderlandzki zamówisz u nas bez zbędnych formalności. Porozmawiajmy o szczegółach – zadzwoń lub napisz maila.

04

Ceny tłumaczeń ekspresowych na język niderlandzki

Tłumaczenie ekspresowe na niderlandzki - cena za słowo
od 0,39 zł netto
Tłumaczenie ekspresowe na niderlandzki - cena za powtórzenia
od 0,08 zł netto
Tłumaczenie ekspresowe na niderlandzki - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,23 zł netto
Tłumaczenie ekspresowe na niderlandzki - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,35 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować