Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia techniczne na język rosyjski dla firm

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Fachowe tłumaczenia techniczne na język rosyjski

Jeśli chcesz rozszerzyć zasięg swojej firmy o międzynarodowy rynek – świetnie trafiłeś. W Berlineo wykonujemy tłumaczenia techniczne na język rosyjski oraz z języka rosyjskiego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a do Twojego przekładu przydzielimy tłumacza o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym. Nasi tłumacze znają obowiązujące w danej dziedzinie słownictwo, a dodatkowo mają szeroką wiedzę na temat samej branży. Dla naszych klientów przygotowujemy instrukcje obsługi urządzeń, materiały szkoleniowe czy specyfikacje techniczne. Naszą specjalizacją są także tłumaczenia dla przemysłu samochodowego. Długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na wykonanie najwyższej jakości przekładu dokumentów niezbędnych podczas produkcji oraz sprzedaży aut.

 

Nasze biuro pomoże Ci również w promocji firmy i produktów. Dzięki naszym wyspecjalizowanym tłumaczom Twoja oferta będzie atrakcyjna dla rosyjskojęzycznych odbiorców. Przetłumaczymy dla Ciebie stronę internetową, a dodatkowa usługa wielojęzycznego SEO poprawi widoczność Twojej domeny. Nie zwlekaj. Powierz nam przygotowanie odpowiedniego opracowania językowego swoich produktów i osiągnij z nami sukces na arenie międzynarodowej.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia techniczne na rosyjski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język rosyjski, mogą wysłać go do nas za pomocą poniższego formularza kontaktowego.


Posługując się formularzem można sformułować i wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia oraz sprawnie udostępnić nam żądany dokument z treścią oryginalną. Na podstawie analizy treści do tłumaczenia będziemy mogli przygotować dokładną wycenę i podać termin realizacji tłumaczenia. Aby złożyć zamówienie, zapłać online za usługę. Po zaksięgowaniu wpłaty niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij przekazać nam następujących informacji:


  1. język, na który ma zostać przetłumaczony dokument
  2. oczekiwany termin realizacji
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka rosyjskiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język rosyjski. Profesjonalne tłumaczenia techniczne w tej kombinacji językowej to znaczna część zleceń, które realizujemy.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z niezawodnym zespołem rzetelnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego. Zaliczają się do nich osoby, które bez problemów poradzą sobie z przekładem tekstów marketingowych, medycznych oraz innych treści branżowych. Również tłumaczenia naukowe nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

Deutsche Telekom AG
Decora S.A.
SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.

Tłumaczenia techniczne na język rosyjski wykonujemy dla firm działających w najróżniejszych branżach i sektorach przemysłu. Nasze przekłady cechują się najwyższą jakością.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język rosyjski

Tłumaczenie techniczne na rosyjski - cena za słowo
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie techniczne na rosyjski - cena za powtórzenia
od 0,036 zł netto
Tłumaczenie techniczne na rosyjski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,12 zł netto
Tłumaczenie techniczne na rosyjski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,162 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować