Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język bułgarski dla Twojej firmy

tłumaczenia pisemne na język bułgarski
01

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język bułgarski

Oferta Berlineo wyróżnia się nie tylko wieloma kombinacjami językowymi, ale także możliwością przekładu każdej treści. Potrzebujesz przetłumaczyć na język bułgarski umowę, stronę internetową czy dokumenty prawnicze? W Berlineo nie ma to znaczenia. Dla naszych klientów przygotowujemy także tłumaczenia techniczne niezbędne przy eksporcie maszyn i sprzętu elektrycznego do Bułgarii. Dzięki nim produkt jest zaopatrzony w instrukcję obsługi czy kartę specyfikacji sprzętu dostosowaną do odbiorców. Działasz w branży turystycznej? W Berlineo zamówisz tłumaczenie przewodników, ofert, menu w restauracji czy regulaminu schroniska. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

 

Tłumaczenia pisemne na język bułgarski zrealizujemy dla Ciebie z największą dokładnością. Możesz liczyć u nas nie tylko na profesjonalizm, ale także wygodę. Zamówienie w naszym biurze złożysz przez internet w kilka minut. W ten sam sposób trafi do Ciebie przetłumaczony tekst. Bez zbędnych formalności i niepotrzebnego przedłużania realizacji. Szybko, prosto i na jasnych warunkach.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na bułgarski

Użyj formularza zapytania ofertowego

Wszystkich klientów, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język bułgarski, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Za pośrednictwem formularza można wysłać zapytanie ofertowe oraz sprawnie załączyć żądany dokument z tekstem oryginalnym. Po przeanalizowaniu tekstu nasi pracownicy będą mogli przedstawić dokładny kosztorys i podać termin wykonania przekładu. Aby zlecić realizację tłumaczenia, wykonaj przelew na podstawie załączonej faktury. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, bez najmniejszej zwłoki przystąpimy do realizacji zamówienia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij przekazać nam następujących informacji:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. oczekiwany termin realizacji usługi
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka bułgarskiego

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język bułgarski. Fachowe tłumaczenia pisemne w tej parze językowej stanowią znaczną część zleceń, które realizujemy.


W związku z tym współpracujemy z licznym zespołem rzetelnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka bułgarskiego. Zaliczają się do nich osoby, które bez problemów poradzą sobie z przekładem materiałów marketingowych, ekonomicznych oraz innych treści branżowych. Szeroko rozumiane tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.

Wygodne zamówienie i najwyższa jakość przekładu. To właśnie wyróżnia tłumaczenia pisemne na język bułgarski w Berlineo. Przekonaj się sam!

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język bułgarski

Tłumaczenie pisemne na bułgarski - cena za słowo
od 0,22 zł netto
Tłumaczenie pisemne na bułgarski - cena za powtórzenia
od 0,044 zł netto
Tłumaczenie pisemne na bułgarski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,145 zł netto
Tłumaczenie pisemne na bułgarski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,198 zł netto

 

Na stronie narzędzia CAT szczegółowo opisaliśmy sposób wyceniania tłumaczeń pisemnych. Znajdziesz tam również informacje na temat potencjalnych oszczędności.

tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia specjalistyczne norweski

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować