B icon

Profesjonalne tłumaczenia dla branży marketingowej

Tłumaczenia marketingowe

 

Tłumaczenia marketingowe dla wymagających i świadomych klientów

Jeżeli od tłumaczenia oczekujesz czegoś więcej niż tylko dosłownego przełożenia słów z jednego języka na inny, to nasza oferta powinna cię zainteresować. Zajmujemy się bowiem lokalizacją treści o charakterze marketingowym i robimy to w sposób profesjonalny oraz skutecznie. Nasza praca nie skupia się wyłącznie na słowach. Analizujemy kontekst, obszar kulturowy, a podczas procesu przekładu zadajemy sobie pytanie, jakie wrażenie nasze tłumaczenie wywrze na docelowym odbiorcy.

Słowa mają ogromną moc, o ile stosuje się je świadomie oraz w określony i zaplanowany sposób. Słowa mogą sprawić, że konsumenci zainteresują się twoim produktem lub usługą. Kładziemy duży nacisk na to, aby tłumaczenia realizowane przez naszych tłumaczy nie były wykonywane mechanicznie. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu doborowi tłumacza do określonego zlecenia. Musi on bowiem znać zarówno tematykę oraz branżę, której dany tekst marketingowy dotyczy, jak również rozumieć potrzeby twoich klientów. Jest to jedyna skuteczna metoda, dzięki której możliwe jest spełnienie oczekiwań naszych zleceniodawców.

Tłumaczenia marketingowe dla firm i organizacji

Nasze podejście do lokalizacji treści marketingowych charakteryzuje się kilkoma prostymi zasadami. Obejmują one między innymi powierzanie opracowania tego typu tekstów rodzimym użytkownikom danego języka docelowego, którzy poza odpowiednimi kompetencjami językowymi i translatorskimi posiadają wyjątkowe umiejętności oraz wymagany w tym zawodzie warsztat.

Bez wyjątku stosujemy również odpowiednie narzędzia tłumaczeniowe, które umożliwiają zachowanie spójności terminologicznej nawet na przestrzeni wieloletniej współpracy (np. aplikacje do tworzenia glosariuszy). Poza tym nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na priorytetowe traktowanie ich pilnych zleceń tłumaczeniowych. Jesteśmy bardzo elastyczni i w większości przypadków potrafimy dostosować się do potrzeb naszych zleceniodawców - oferując na przykład tłumaczenia ekspresowe. Nikomu nie każemy też czekać w kolejce na otrzymania oferty. W większości przypadków na szczegóły realizacji zlecenie nasi klienci czekają nie dłużej niż 30 minut. 

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółowych informacji lub dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zadzwoń do nas. Z wielką chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.