Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione na język angielski dla Twojej firmy

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione na język angielski

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są relacje z zagranicznymi kontrahentami. Wielu naszych zleceniodawców prowadzi sporą część swoich interesów poza granicami Polski. Często muszą w związku z tym spełnić określone przez lokalne przepisy wymagania prawne. Konieczne stają się w takich sytuacjach tłumaczenia uwierzytelnione na język angielski lub w innych kombinacjach językowych.

 

Aktualnie szczególnej uwagi wymaga sytuacja tych przedsiębiorców, którzy po Brexicie nadal eksportują swoje towary do Wielkiej Brytanii. Po opuszczeniu Unii Europejskiej Wielka Brytania nie jest już członkiem europejskiej Unii Celnej. W konsekwencji przedsiębiorcy muszą spełnić dodatkowe warunki formalne. Nierzadko muszą więc korzystać z usługi tłumaczenia uwierzytelnionego na język angielski lub na język polski.

 

Kolejnym przypadkiem, w którym niezbędne jest poświadczenie przekładu przez tłumacza przysięgłego, są dokumenty finansowe. Choć należy zaznaczyć, że nie zawsze tłumaczenia finansowe wymagają tłumaczenia uwierzytelnionego. Czasami nie jest to w ogóle konieczne. W pozostałych sytuacjach warto skorzystać z profesjonalnego biura tłumaczeń. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenie będzie wykonane fachowo, terminowo. Nie musisz się również martwić o odbiór gotowego dokumentu. W Berlineo dostosujemy się do Twoich potrzeb i  na przykład wyślemy tłumaczenie pocztą lub do paczkomatu.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia uwierzytelnione na angielski

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język angielski, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Za jego pośrednictwem klient może przesłać zapytanie o koszt tłumaczenia i sprawnie załączyć żądany dokument z tekstem źródłowym. Wykonawszy analizę tekstu nasi pracownicy będą w stanie przygotować dokładną wycenę i podać termin realizacji tłumaczenia. Aby złożyć zamówienie, opłać fakturę online. Po zaksięgowaniu płatności niezwłocznie przystąpimy do realizacji usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. oczekiwany termin realizacji usługi
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione na język angielski

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach uwierzytelnionych z oraz na język angielski. Profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione w tej kombinacji językowej to znaczna część zleceń, które nasze biuro tłumaczeń realizuje.


W związku z tym dysponujemy niezawodnym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka angielskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które poradzą sobie z przekładem tekstów prawnych, ekonomicznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Również tłumaczenia techniczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia uwierzytelnione

Lista wybranych klientów

PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.

W Berlineo tłumaczenia uwierzytelnionego na język angielski możesz zamówić bez zbędnych formalności.

04

Ceny tłumaczeń uwierzytelnionych na język angielski

Tłumaczenie uwierzytelnione na angielski
od 49,00 zł netto
Usługa uwierzytelnienia na język angielski
od 24,50 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować