Tłumaczenia

Fachowe tłumaczenia pisemne na język czeski

tłumaczenia pisemne na język czeski
01

Fachowe tłumaczenia pisemne na język czeski

Zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym oferujemy szybkie i wygodne tłumaczenia pisemne na język czeski. Zamówisz je przez Internet już w kilka minut. Nie musisz przy tym wypełniać zbędnych formularzy. W ten sam sposób odeślemy do Ciebie gotowy przekład. W naszym biurze oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione, specjalistyczne czy techniczne. Każdy rodzaj tłumaczenia możesz zamówić z opcją ekspresowej realizacji. W Berlineo gwarantujemy także wysoką jakość przygotowanej treści. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając tłumacza wyspecjalizowanego w danej dziedzinie. Profesjonalne oprogramowanie tłumaczeniowe pozwala nam zachować spójność treści.

 

Wiemy doskonale, że w międzynarodowej działalności firmy niezwykle ważne jest szybkie tłumaczenie dokumentacji firmowej. Dzięki niej zachowasz niczym niezakłócony kontakt z partnerami i klientami. Dobrze układająca się współpraca wpłynie na pozytywny odbiór Twojej firmy, a także jej sukces na arenie międzynarodowej. Współpracujemy z firmami niezależnie od branży, w której działają. Długoletnie doświadczenie i zatrudnianie tylko wyspecjalizowanych tłumaczy pozwala nam obsługiwać klientów zarówno z branży automotive, jak i spożywczej.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia pisemne na czeski

Użyj formularza zapytania ofertowego

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język czeski, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Posługując się formularzem można wysłać zapytanie o koszt usługi i sprawnie udostępnić nam żądany dokument z tekstem źródłowym. Wykonawszy analizę treści nasi pracownicy będą w stanie przygotować dokładny kosztorys i podać termin realizacji tłumaczenia. Aby skorzystać z naszej oferty, wykonaj przelew na podstawie załączonej faktury. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności niezwłocznie rozpoczniemy realizację tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, koniecznie przekaż nam następujące informacje:


  1. język, na który ma zostać przetłumaczony dokument
  2. wymagany termin wykonania usługi
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. dodatkowe ważne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia pisemne na język czeski

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język czeski. Profesjonalne tłumaczenia pisemne w tej parze językowej stanowią znaczną część zleceń, które sprawnie realizujemy.


W związku z tym dysponujemy licznym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka czeskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które doskonale poradzą sobie z przekładem materiałów marketingowych, ekonomicznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Szeroko rozumiane tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, zadzwoń do nas już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH

Szybko i wygodnie zamówisz u nas tłumaczenia pisemne na język czeski. Niezależnie od branży, w której działasz oraz rodzaju treści gwarantujemy najwyższą jakość przekładu.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język czeski

Tłumaczenie pisemne na czeski - cena za słowo
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie pisemne na czeski - cena za powtórzenia
od 0,036 zł netto
Tłumaczenie pisemne na czeski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,108 zł netto
Tłumaczenie pisemne na czeski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,162 zł netto

 

Podczas realizacji tłumaczeń pisemnych na język czeski istotną rolę odgrywa pamięć tłumaczeniowa. To właśnie dzięki niej możliwa jest realizacja zleceń o dużej objętości w bardzo krótkim czasie. Nie należy zapominać o pozostałych zaletach, które niesie ze sobą zastosowanie pamięci tłumaczeniowej oraz narzędzi CAT.

 

Do najważniejszych należy zapewnienie wysokiego stopnia spójności tłumaczeń - nawet na przestrzeni długoletniej współpracy - oraz optymalizacji kosztów. Szczególnie ten ostatni aspekt jest ważny dla firm, które zlecają tłumaczenia techniczne.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować