Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia techniczne na język estoński dla firm

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język estoński

Tłumaczenia techniczne na język estoński wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka. Jest to rodzaj specjalistycznych tekstów, którymi zajmują się tłumacze posiadający merytoryczne przygotowanie z danej dziedziny i znajomość języka branżowego wraz z obowiązującym w nim słownictwem technicznym. Czy trudno znaleźć tłumacza nadającego się do tego typu zadań? Na szczęście dobrze trafiłeś. W Berlineo tłumaczenia techniczne stanowią większą część naszych zleceń. Dzięki temu możemy się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w tej dziedzinie tłumaczeń. Idzie za tym nie tylko wysoka jakość przekładu, ale także krótki czas jego realizacji. Pomaga nam w tym także profesjonalne oprogramowanie i pamięć tłumaczeniowa. Dzięki temu gwarantujemy także spójność tłumaczonych przez nas tekstów. 

 

Dlaczego warto wybrać właśnie Berlineo? Na tle konkurencji wyróżniamy się nie tylko dużym doświadczeniem w tego typu tłumaczeniach. Naszym plusem jest także wysoka jakość obsługi klienta. Przy składaniu zamówienia nie wymagamy od Ciebie wypełniania zbędnych formalności, dzięki czemu złożysz je już w kilka minut. Ponadto tłumaczenia w większość realizowane są zdalnie, co skraca czas ich transportu. Jeśli jednak potrzebujesz kopii tłumaczenia na papierze, dostarczymy Ci ją kurierem bądź do wskazanego paczkomatu.  

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia techniczne na estoński

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy mają dokument do tłumaczenia na język estoński, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Za jego pośrednictwem można napisać i przesłać zapytanie o koszt tłumaczenia oraz sprawnie załączyć żądany plik z tekstem do tłumaczenia. Po wykonaniu analizy tekstu do tłumaczenia będziemy mogli przygotować dokładny kosztorys i określić termin wykonania przekładu. Aby złożyć zamówienie, opłać otrzymaną fakturę. Po otrzymaniu płatności bez najmniejszej zwłoki przystąpimy do realizacji usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij przekazać nam następujących informacji:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. wymagany termin wykonania usługi
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia techniczne na język estoński

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język estoński. Fachowe tłumaczenia techniczne w kombinacji z językiem to znacząca ilość zamówień, które z przyjemnością realizujemy.


W związku z tym współpracujemy z licznym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka . W jego skład wchodzą również osoby, które zajmują się przekładem tekstów prawnych, medycznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Podobnie tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
AmRest Holdings SE
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.

U nas szybko i wygodnie zamówisz tłumaczenia techniczne na język estoński. Jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z dostępnych w Berlineo tłumaczeń ekspresowych.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język estoński

Tłumaczenia techniczne na estoński - cena za słowo
od 0,55 zł netto
Tłumaczenia techniczne na estoński - cena za powtórzenia
od 0,11 zł netto
Tłumaczenia techniczne na estoński - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,33 zł netto
Tłumaczenia techniczne na estoński - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,50 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować