Tłumaczenia

Fachowe tłumaczenia techniczne na język litewski

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język litewski

Przeważającą częścią polskiego eksportu na Litwę są pojazdy i części do nich, a także metale szlachetne i nieszlachetne. To zwiększa zapotrzebowanie na tłumaczenia techniczne na język litewski. W tym nasze biuro specjalizuje się od ponad 10 lat. Czas ten pozwolił nam zebrać cenne doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość wykonywanych usług tłumaczeniowych. Nasi wyspecjalizowani tłumacze operują branżowym słownictwem i doskonale dostosowują styl przekazu do tłumaczonego dokumentu. Ponadto profesjonalne oprogramowanie i pamięć tłumaczeniowa pozwala nam przyspieszyć realizację zleceń i zapewnić spójność tłumaczonych tekstów. 

 

Firmy sprzedające swoje produkty na Litwę mogą u nas liczyć również na tłumaczenia informatyczne. Obecnie rozwój e-commerce sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców wykorzystuje internet nie tylko do prezentacji swojej firmy, ale także do sprzedaży produktów. W Berlineo przetłumaczymy dla Ciebie zarówno stronę domową firmy, jak i sklep internetowy. 

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia techniczne na litewski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język litewski, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Za jego pośrednictwem klient może sformułować i wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia i szybko załączyć żądany dokument z tekstem źródłowym. Po przeanalizowaniu treści będziemy mogli przedstawić precyzyjną wycenę i podać czas opracowania przekładu. Aby skorzystać z oferowanych tłumaczeń, opłać otrzymaną fakturę. Po otrzymaniu płatności od razu przystąpimy do realizacji usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, podaj nam następujące informacje:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. wymagany termin realizacji
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. dodatkowe ważne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język litewski. Fachowe tłumaczenia techniczne w kombinacji z językiem stanowią znaczną część zleceń, których realizacją na co dzień się zajmujemy.


W związku z tym współpracujemy z niezawodnym zespołem profesjonalnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka . W jego skład wchodzą również osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów marketingowych, ekonomicznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.

Zaufaj nam i powierz tłumaczenia techniczne na język litewski. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać najlepszej jakości przekład w krótkim czasie.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język litewski

Tłumaczenie techniczne na litewski - cena za słowo
od 0,25 zł netto
Tłumaczenie techniczne na litewski - cena za powtórzenia
od 0,05 zł netto
Tłumaczenie techniczne na litewski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,15 zł netto
Tłumaczenie techniczne na litewski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,23 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować