Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język chorwacki

tłumaczenia techniczne na język chorwacki
01

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język chorwacki

Tłumaczenia techniczne na język chorwacki są niezwykle ważne podczas sprzedaży maszyn czy ich komponentów na rynek chorwacki. W naszym biurze zamówisz tłumaczenia wszelkich dokumentów, opisów sprzętu, regulaminów czy instrukcji. Przy długotrwałej współpracy gwarantujemy spójność tekstów. W Berlineo korzystamy z najnowszego oprogramowania oraz pamięci tłumaczeniowej, co usprawnia i przyspiesza realizację zleceń. Posiadamy już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tłumaczeniu tego rodzaju tekstów, także możesz liczyć z naszej strony na pełen profesjonalizm i najwyższą jakość przekładu.

 

Jeśli Twoja firma dodatkowo sprzedaje swoje produkty w Internecie, zamów u nas tłumaczenia dla e-commerce. Przetłumaczymy dla Ciebie na język chorwacki cały sklep internetowy wraz z opisami produktów i kategorii. Oferujemy także wielojęzyczne SEO, dzięki któremu poprawimy widoczność Twojej strony w Internecie. Wszystkie te działania pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż swoich produktów na rynku chorwackim.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia techniczne na chorwacki

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język chorwacki, mogą wysłać go do nas za pomocą znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Korzystając z niego klient może przesłać zapytanie o cenę i sprawnie załączyć żądany dokument z tekstem do tłumaczenia. Na podstawie analizy treści nasi pracownicy będą mogli przygotować precyzyjną wycenę i określić termin wykonania tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych profesjonalnych usług, wykonaj przelew na podstawie załączonej faktury. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który ma zostać przetłumaczony dokument
  2. oczekiwany termin realizacji tłumaczenia
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. informacje uzupełniające

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka chorwackiego

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język chorwacki. Fachowe tłumaczenia techniczne w kombinacji z językiem chorwackim to znaczna część zleceń, które nasze biuro tłumaczeń realizuje.


W związku z tym dysponujemy niezawodnym zespołem kompetentnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka chorwackiego. Zaliczają się do nich osoby, które zajmują się przekładem tekstów prawnych, medycznych oraz innych treści branżowych. Również tłumaczenia specjalistyczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia techniczne

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Chcesz zlecić tłumaczenia techniczne na język chorwacki? W Berlineo przygotujemy dla Ciebie przekład treści, których potrzebujesz.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język chorwacki

Tłumaczenie techniczne na język chorwacki - cena za słowo
od 0,29 zł netto
Tłumaczenie techniczne na język chorwacki - cena za powtórzenia
od 0,058 zł netto
Tłumaczenie techniczne na język chorwacki - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,174 zł netto
Tłumaczenie techniczne na język chorwacki - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,261 zł netto

 

Tłumaczenia techniczne na język chorwacki, ale również te realizowane w innych kombinacjach językowych, obejmują czasami dziesiątki lub setki stron treści. Objętość treści do tłumaczenia to jeden z podstawowych czynników cenotwórczych, ale nie zawsze musi generować wysokie koszty usługi. Zastosowanie zaawansowanych narzędzi CAT daje możliwość wyodrębnienia treści powtarzających się.

 

Odpowiednie zniżki za treści powtarzające się zapewniają optymalizację kosztów związanych z obsługą tłumaczeniową. Zapoznaj się z informacjami na temat narzędzi CAT i sprawdź, w jaki sposób nie przepłacać za tłumaczenia.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować