Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język koreański

tłumaczenia techniczne na język koreański
01

Fachowe tłumaczenia techniczne na język koreański

Wszystkie firmy, które eksportują części maszyn lub całe maszyny i urządzenia mechaniczne oraz elektryczne mogą liczyć w Berlineo na profesjonalne tłumaczenia techniczne na język koreański. Dzięki nim współpraca z zagranicznymi partnerami i klientami będzie przebiegała bezproblemowo. Produkt będzie również doskonale opracowany pod względem językowym. Ułatwi to nie tylko jego obsługę, ale również implementację w fabrykach. W naszym biurze zatrudniamy tłumaczy doskonale operujących językiem technicznym. Nawet najtrudniejsze słownictwo związane z budową maszyn nie jest im straszne. Dzięki temu otrzymasz solidne tłumaczenie instrukcji czy kart specyfikacji maszyn.

 

W Korei doskonale rozwija się branża automotive. Tak się składa, że jest ona także naszą specjalnością. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia dla przemysłu samochodowego – świetnie trafiłeś. Długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na wykonanie najwyższej jakości tłumaczenia dokumentów, programów niezbędnych podczas produkcji komponentów i całych samochodów.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia techniczne na koreański

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język koreański, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza można napisać i przesłać zapytanie o cenę oraz szybko załączyć żądany plik z tekstem oryginalnym. Po przeanalizowaniu treści do tłumaczenia nasi pracownicy będą mogli przygotować precyzyjny kosztorys i określić termin realizacji przekładu. Aby skorzystać z naszych profesjonalnych usług, wystarczy opłacić otrzymaną fakturę. Po zaksięgowaniu płatności bez najmniejszej zwłoki przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, w treści wiadomości uwzględnij następujące informacje:


  1. język, na który ma zostać przetłumaczony dokument
  2. oczekiwany termin realizacji tłumaczenia
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. informacje uzupełniające

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język koreański. Profesjonalne tłumaczenia techniczne w tej parze językowej to znaczna część zleceń, które realizujemy dla naszych klientów.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka . Wśród nich są osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem tekstów prawniczych, medycznych oraz innych treści branżowych. Również tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij dokument do tłumaczenia na koreański już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia techniczne

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

W Berlineo tłumaczenia techniczne na język koreański zamówisz szybko i bez zbędnych formalności. Swoim długoletnim doświadczeniem gwarantujemy najwyższą jakość przekładu.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język koreański

Tłumaczenie techniczne na koreański - cena za słowo
od 0,55 zł netto
Tłumaczenie techniczne na koreański - cena za powtórzenia
od 0,11 zł netto
Tłumaczenie techniczne na koreański - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,33 zł netto
Tłumaczenie techniczne na koreański - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,495 zł netto

 

Tłumaczenia techniczne na język koreański mogą obejmować dziesiątki lub setki stron. W takich sytuacjach ciężko wyobrazić sobie opracowywanie przekładu bez korzystania z profesjonalnych narzędzi wspomagających pracę tłumacza. Bez nich ciężko jest zapewnić spójność terminologiczną, krótkie terminy czy optymalne ceny usługi.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym są te programy, odwiedź stronę poświęconą narzędziom CAT. W każdej chwili możesz też skontaktować się z naszą obsługą klienta i zadać nurtujące cię pytanie.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować