Tłumaczenia

Fachowe tłumaczenia techniczne na język niderlandzki

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Fachowe tłumaczenia techniczne na język niderlandzki

Tłumaczenia techniczne na język niderlandzki są jednym z przykładów tłumaczeń specjalistycznych. Wymagają one od tłumacza o wiele szerszych kompetencji i przygotowania merytorycznego z danej dziedziny. Nasz zespół profesjonalnych tłumaczy zbiera osoby z różnym profilem zainteresowań i umiejętności. Każdy z nich oprócz języka specjalizuje się w innej dziedzinie. Dzięki temu zamawiane w naszym biurze tłumaczenia artykułów naukowych, branżowych, instrukcji, regulaminów, kart specyfikacji sprzętu będą cechowały się bogatym słownictwem technicznym i stylem dopasowanym do rodzaju dokumentu. 

 

Tym, co wyróżnia nasze biuro na tle innych, są wysokiej jakości tłumaczenia i obsługa klienta. Dbamy o Twój czas i wygodę, z tego względu wszelkie zlecenia możesz zamówić przez internet. W ten sam sposób otrzymasz gotowe tłumaczenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyspieszyć realizację zleceń do niezbędnego minimum. Jeśli jednak to i tak będzie dla Ciebie za długo, zamów u nas tłumaczenia ekspresowe. Dzięki nim już w jeden dzień roboczy możesz otrzymać nawet pięćdziesiąt stron rozliczeniowych tekstu. 

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia techniczne na niderlandzki

Użyj formularza zapytania ofertowego

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język niderlandzki, mogą wysłać go do nas za pomocą poniższego formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza można sformułować i wysłać zapytanie o cenę oraz szybko załączyć żądany dokument z tekstem oryginalnym. Wykonawszy analizę tekstu do tłumaczenia nasi pracownicy będą mogli przedstawić precyzyjny kosztorys i podać termin wykonania usługi. Aby skorzystać z naszych usług, wykonaj przelew na podstawie załączonej faktury. Po otrzymaniu płatności natychmiast przystąpimy do realizacji usługi.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, koniecznie przekaż nam następujące informacje:


  1. język, na który ma zostać przetłumaczony dokument
  2. oczekiwany termin realizacji tłumaczenia
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka niderlandzkiego

Berlineo specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język niderlandzki. Fachowe tłumaczenia techniczne w tej parze językowej to znaczna część zleceń, których realizacją na co dzień się zajmujemy.


W związku z tym współpracujemy z licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka niderlandzkiego. Wśród nich są osoby, które poradzą sobie z przekładem tekstów reklamowych, farmaceutycznych oraz innych treści branżowych. Również tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, zadzwoń do nas już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Tłumaczenia techniczne na język niderlandzki realizowane w naszym biurze cechują się doskonałą jakością i bogatym słownictwem branżowym.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język niderlandzki

Tłumaczenie techniczne na niderlandzki - cena za słowo
od 0,30 zł netto
Tłumaczenie techniczne na niderlandzki- cena za powtórzenia
od 0,06 zł netto
Tłumaczenie techniczne na niderlandzki- cena za fuzzy match 85-94%
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie techniczne na niderlandzki- cena za fuzzy match 75-84%
od 0,27 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować