Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia techniczne na język francuski dla firm

tłumaczenia techniczne na język francuski
01

Profesjonalne tłumaczenia techniczne na język francuski

Wielu polskich producentów maszyn odnalazło klientów i partnerów w krajach francuskojęzycznych. Aby przepływ towarów między państwami przebiegał bez problemów, niezbędne są tłumaczenia techniczne na język francuski. Nasz zespół tłumaczy ma już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tego typu zleceniach. Naszym konikiem są tłumaczenia dla przemysłu samochodowego. Wykonamy dla Ciebie perfekcyjny przekład regulaminów, artykułów specjalistycznych, instrukcji obsługi i implementacji maszyn czy też kart technicznych specyfikacji sprzętu. Tak opracowana wersja językowa Twoich produktów zwiększy ich atrakcyjność w oczach zagranicznych klientów i zbuduje pozytywny wizerunek firmy.

 

W Berlineo zamówisz wszelkiego typu tłumaczenia obejmujące zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione. Szybka realizacja zleceń dzięki usłudze tłumaczeń ekspresowych pozwoli Ci zachować płynny przepływ dokumentów firmowych między partnerami także za granicą. Zamówienie na tłumaczenia złożysz on-line w zaledwie kilka minut.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia techniczne na francuski

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy mają dokument do tłumaczenia na język francuski, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza można sformułować i wysłać zapytanie o cenę i sprawnie załączyć żądany dokument z tekstem do tłumaczenia. Po wykonaniu analizy treści będziemy w stanie przygotować precyzyjną wycenę i podać czas potrzebny na wykonanie usługi. Aby skorzystać z oferowanych tłumaczeń, zapłać online za usługę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności od razu rozpoczniemy realizację tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, w treści wiadomości uwzględnij następujące informacje:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. oczekiwany termin realizacji
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka francuskiego

W Berlineo świetnie czujemy się w tłumaczeniach technicznych z oraz na język francuski. Fachowe tłumaczenia techniczne w tej kombinacji językowej to znacząca ilość zamówień, które z przyjemnością realizujemy.


W związku z tym współpracujemy z niezawodnym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka francuskiego. Zaliczają się do nich osoby, które bez problemów poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów prawniczych, ekonomicznych oraz innych treści branżowych. Również tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia techniczne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Tłumaczenia techniczne na język francuski wykonamy dla Ciebie solidnie i szybko. Złożenie zamówienia zajmie Ci jedynie kilka minut.

04

Ceny tłumaczeń technicznych na język francuski

Tłumaczenie techniczne na francuski - cena za słowo
od 0,253 zł netto
Tłumaczenie techniczne na francuski - cena za powtórzenia
od 0,051 zł netto
Tłumaczenie techniczne na francuski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,152 zł netto
Tłumaczenie techniczne na francuski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,228 zł netto

 

Zlecając tłumaczenia techniczne na język francuski klienci chcą pogodzić oczekiwania w stosunku do wysokiej jakości przekładu z optymalizacją kosztów związanych z tłumaczeniem dokumentacji. Szczególnie dotyczy to przypadków, w których objętość materiałów do tłumaczenia jest stosunkowo duża. W takich sytuacjach wybór najkorzystniejszej oferty nie zawsze jest oczywisty.

 

Dlatego właśnie na stronie o narzędziach CAT zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat sposobu rozliczania oraz realizacji zleceń na tłumaczenia, a w tym tłumaczenia techniczne na język francuski. Ufamy, że opublikowany na niej opis rozwieje wszelkie wątpliwości.

tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia ekspresowe francuski

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować