Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia pisemne na język węgierski

tłumaczenia pisemne na język węgierski
01

Rzetelne tłumaczenia pisemne na język węgierski

Węgry leżą blisko Polski, co zapewnia żywą wymianę handlową pomiędzy krajami. Sytuacja ta z kolei zwiększa zapotrzebowanie na tłumaczenia pisemne na język węgierski. Polscy przedsiębiorcy w dużej ilości eksportują na Węgry części do ciągników i samochodów osobowych. Branża ta wymaga przygotowania nie tylko odpowiednich dokumentów przewozowych dla transportowanych produktów, ale także opracowania językowego towaru. W Berlineo mamy spore doświadczenie, które pozwala nam wykonywać doskonałej jakości tłumaczenia techniczne. Możesz zamówić u nas przekład instrukcji obsługi, implementacji czy regulaminów i kart specyfikacji technicznej sprzętu. Dzięki temu Twój towar będzie nie tylko łatwiejszy w obsłudze dla zagranicznych klientów, ale także atrakcyjniejszy. 

 

Jeśli jesteś nakierowany głównie na sprzedaż wysyłkową, przetłumaczymy dla Ciebie stronę internetową firmy oraz sklep online. Wspomożemy działania wielojęzycznym SEO, które pozwolą poprawić pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Dzięki temu klienci szybciej Cię dostrzegą i skorzystają z Twoich usług i towarów. 

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na węgierski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich klientów, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język węgierski, mogą wysłać go do nas za pomocą znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza można wysłać zapytanie o koszt tłumaczenia oraz sprawnie załączyć żądany plik z tekstem źródłowym. Na podstawie analizy treści do tłumaczenia nasi pracownicy będą mogli przygotować precyzyjną wycenę i określić czas potrzebny na wykonanie tłumaczenia. Aby zlecić realizację tłumaczenia, opłać fakturę online. Po zaksięgowaniu płatności natychmiast przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij przekazać nam następujących informacji:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania usługi
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka węgierskiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język węgierski. Profesjonalne tłumaczenia pisemne w kombinacji z językiem węgierskim stanowią znaczną część zleceń, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka węgierskiego. Wśród nich są osoby, które doskonale poradzą sobie z przekładem tekstów prawniczych, medycznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Również tłumaczenia naukowe nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

Deutsche Telekom AG
Decora S.A.
SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.

Już dziś zamów tłumaczenia pisemne na język węgierski i rozszerz rynek zbytu dla swoich produktów. Zapewniamy kompleksowe usługi tłumaczeniowe, które pozwolą Ci szybko wprowadzić je na obcy rynek.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język węgierski

Tłumaczenie pisemne na węgierski - cena za słowo
od 0,22 zł netto
Tłumaczenie pisemne na węgierski - cena za powtórzenia
od 0,04 zł netto
Tłumaczenie pisemne na węgierski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,13 zł netto
Tłumaczenie pisemne na węgierski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,20 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować