Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione na język norweski

tłumaczenia uwierzytelnione na język norweski
01

Fachowe tłumaczenia uwierzytelnione na język norweski

Tłumaczenia uwierzytelnione na język norweski są niezbędne podczas szukania pracy czy mieszkania w Norwegii. Bez nich trudno załatwić także sprawy w urzędzie stanu cywilnego. W Berlineo współpracujemy z tłumaczami oficjalnie wpisanymi na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Dzięki temu każde wykonane przez nich tłumaczenia prawnicze, umów, aktów urodzenia czy małżeństwa i poświadczone ich pieczątką są respektowane we wszystkich urzędach. Zamawiając u nas tłumaczenia uwierzytelnione, unikniesz nieprzyjemnych problemów podczas organizowania wyjazdu tymczasowego lub na stałe do Norwegii.

 

Dlaczego właśnie nam warto zaufać? Mamy za sobą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tłumaczeniu najróżniejszych treści. W naszym biurze stawiamy nie tylko na poziom realizowanego zlecenia, ale także na wysoką jakość obsługi klienta. U nas złożysz zamówienie bez zbędnych formalności. Większość tłumaczeń pisemnych wykonujemy zdalnie. Gotowe tłumaczenia uwierzytelnione wyślemy do Ciebie kurierem. Nie musisz zatem specjalnie przyjeżdżać do naszego biura. 

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia uwierzytelnione na norweski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język norweski, mogą w każdej chwili skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza klient może wysłać zapytanie o koszt usługi oraz sprawnie udostępnić nam żądany dokument z tekstem źródłowym. Na podstawie analizy tekstu nasi pracownicy będą w stanie przedstawić dokładną wycenę i określić czas potrzebny na wykonanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, opłać fakturę online. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, niezwłocznie rozpoczniemy realizację tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, w treści wiadomości uwzględnij następujące informacje:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. oczekiwany termin realizacji tłumaczenia
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kto wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione na język norweski

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach uwierzytelnionych z oraz na język norweski. Fachowe tłumaczenia uwierzytelnione w tej parze językowej stanowią znaczną część zleceń, których realizacją na co dzień się zajmujemy.


W związku z tym dysponujemy licznym zespołem rzetelnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka norweskiego. Zaliczają się do nich osoby, które bez problemów poradzą sobie z przekładem tekstów prawniczych, medycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia techniczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia uwierzytelnione

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań

Tłumaczenia uwierzytelnione na język norweski wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W celu ustalenia warunków zlecenia, zapraszamy do kontaktu.

04

Ceny tłumaczeń uwierzytelnionych na język norweski

Tłumaczenie uwierzytelnione na język norweski
od 90,00 zł netto
Usługa uwierzytelnienia na język norweski
od 45,00 zł netto

 

Świadomi klienci wiedzą, że wykorzystanie najnowszych rozwiązań programistycznych dla branży tłumaczeniowej wiąże się z licznymi zaletami. Dotyczy to również tłumaczeń uwierzytelnionych na język norweski. Dla wszystkich tych zleceniodawców, którzy jeszcze nie słyszeli o aplikacjach dla biur tłumaczeń, zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat na stronie narzędzia CAT.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować