Tłumaczenia

Niezawodne tłumaczenia pisemne na język niemiecki

tłumaczenia pisemne na język niemiecki
01

Niezawodne tłumaczenia pisemne na język niemiecki

Obszar niemieckojęzyczny należy do bardzo atrakcyjnych dla polskich przedsiębiorców. Wynika to z tego, że społeczeństwo niemieckie należy do najbogatszych w Europie i jest nastawione na wzmożoną konsumpcję. Polscy przedsiębiorcy wykorzystują ten fakt co jednoznacznie wynika z udziału niemieckiego rynku w polskim eksporcie - stanowi on przeszło trzydzieści procent.

 

Istotnym aspektem, o którym się w tym kontekście zapomina, są profesjonalne usługi tłumaczeniowe, bez których sprzedaż towarów, usług byłaby bardzo utrudniona. Tłumacze języka niemieckiego nie tylko odpowiedzialni są za negocjacje, przekład umów i dokumentów handlowych, ale też za opisy produktów czy lokalizację stron www.

 

Oferowane przez Berlineo tłumaczenia pisemne na język niemiecki to usługa najwyższej jakości wykonywana przez wyspecjalizowanych w danej dziedzinie tłumaczy. Nasz profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość doceniają nasi stali klienci, do których należy wiele znanych i uznanych firm, organizacji, jednostek naukowych czy międzynarodowych koncernów. W tym rodzimych i zagranicznych firm z niemieckim kapitałem.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia pisemne na niemiecki

Użyj formularza zapytania ofertowego

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy chcą powierzyć nam swój dokument do tłumaczenia na język niemiecki, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Posługują się nim klient może przesłać zapytanie ofertowe i szybko załączyć żądany dokument z tekstem do tłumaczenia. Po wykonaniu analizy treści będziemy w stanie przedstawić dokładną wycenę i określić czas potrzebny na wykonanie tłumaczenia. Aby skorzystać z oferowanych usług, opłać otrzymaną fakturę. Po zaksięgowaniu płatności od razu przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, w treści wiadomości uwzględnij następujące informacje:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin realizacji
  3. do kogo skierowane jest tłumaczenie
  4. dodatkowe ważne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka niemieckiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych z oraz na język niemiecki. Profesjonalne tłumaczenia pisemne w kombinacji z językiem niemieckim to znaczna część zleceń, których realizacją na co dzień się zajmujemy.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z niezawodnym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego. W jego skład wchodzą również osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów prawnych, ekonomicznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Szeroko rozumiane tłumaczenia techniczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia pisemne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH

Jesteśmy specjalistami w zakresie tłumaczeń pisemnych na język niemiecki. Każdego roku wykonujemy przekład setek stron w kombinacji z językiem niemieckim.

04

Ceny tłumaczeń pisemnych na język niemiecki

Tłumaczenie pisemne na niemiecki - cena za słowo
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie pisemne na niemiecki - cena za powtórzenia
od 0,036 zł netto
Tłumaczenie pisemne na niemiecki - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,12 zł netto
Tłumaczenie pisemne na niemiecki - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,162 zł netto

 

Więcej szczegółowych informacji na temat rozliczania tłumaczeń pisemnych w oparciu o analizę treści opublikowaliśmy na stronie poświęconej pamięci tłumaczeniowej.

tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia techniczne francuski

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować