Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia ekspresowe na język ukraiński dla firm

01

Rzetelne tłumaczenia ekspresowe na język ukraiński

Rynek ukraiński zgłasza wysokie zapotrzebowanie na pozyskiwanie polskich produktów, wśród których znajdują się między innymi: urządzenia i maszyny transportowe, towary przemysłowe, chemikalia, kosmetyki i odzież. Producenci eksportujący swoje towary poza zapewnieniem dobrej i szybkiej logistyki potrzebują także różnego rodzaju dokumentów w języku ukraińskim - od listów przewozowych, przez umowy handlowe, po certyfikaty jakości. Pilnie potrzebujesz dokumentów dotyczących przewożonych towarów? Zamów tłumaczenia ekspresowe na język ukraiński. Z Berlineo nie musisz martwić się o swoje dokumenty - dzięki nam z powodzeniem przetransportujesz wszelkie produkty za granicę.

 

Tłumaczenia ekspresowe wykonujemy także dla firm z innych branż oraz dla klientów indywidualnych. Zakupiłeś nowe urządzenie, którego nie jesteś w stanie uruchomić bez przetłumaczonej instrukcji obsługi? Zamów pilne tłumaczenie techniczne z języka ukraińskiego nie wychodząc z domu. Wyślij zapytanie, załączając dokumenty. Po chwili otrzymasz bezpłatną wycenę wraz z określeniem terminu realizacji. Szybko, prawda? Jeszcze szybciej otrzymasz swoje tłumaczenie. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia ekspresowe na ukraiński

Użyj formularza zapytania ofertowego

Wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem tłumaczenia, którzy mają dokument do tłumaczenia na język ukraiński, zachęcamy do skorzystania z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Posługując się formularzem klient może wysłać zapytanie ofertowe oraz szybko udostępnić nam żądany plik z treścią oryginalną. Po przeanalizowaniu tekstu będziemy mogli przygotować dokładny kosztorys i podać czas opracowania przekładu. Aby skorzystać z naszej oferty, zapłać online za usługę. Po zaksięgowaniu płatności bez najmniejszej zwłoki rozpoczniemy realizację zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, koniecznie przekaż nam następujące informacje:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania tłumaczenia
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka ukraińskiego

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach ekspresowych z oraz na język ukraiński. Profesjonalne tłumaczenia ekspresowe w tej kombinacji językowej to znaczna część zleceń, które realizujemy dla naszych klientów.


W takiej sytuacji nieodzowna jest współpraca z licznym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka ukraińskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które poradzą sobie z przekładem materiałów marketingowych, ekonomicznych oraz tekstów z zakresu bankowości. Podobnie tłumaczenia techniczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia ekspresowe

Lista wybranych klientów

AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gonią Cię terminy? Zamów tłumaczenia ekspresowe na język ukraiński i bądź spokojny o swoje dokumenty - gwarantujemy szybką i rzetelną realizację Twojego zlecenia.

04

Ceny tłumaczeń ekspresowych na język ukraiński

Tłumaczenie ekspresowe na ukraiński - cena za słowo
od 0,18 zł netto
Tłumaczenie ekspresowe na ukraiński - cena za powtórzenia
od 0,036 zł netto
Tłumaczenie ekspresowe na ukraiński - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,12 zł netto
Tłumaczenie ekspresowe na ukraiński - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,162 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować