Tłumaczenia

Rzetelne tłumaczenia specjalistyczne na język hindi dla Twojej firmy

tłumaczenia specjalistyczne na język hindi
01

Fachowe tłumaczenia specjalistyczne na język hindi

W Berlineo wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne na język hindi. Do zadań tych wybieramy tłumaczy wyspecjalizowanych w danej dziedzinie i znających specyficzne słownictwo branżowe. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i pamięci tłumaczeniowej otrzymany przekład cechuje się dokładnością i spójnością. Naszym konikiem jest branża automotive, która wymaga języka technicznego, operuje wyspecjalizowanym słownictwem i tak naprawdę dotyczy wielu rodzajów przekładu. Od zwykłych tłumaczeń pisemnych obejmujących karty specyfikacji maszyn, po tłumaczenia programów obsługujących produkcję komponentów samochodowych.

 

W naszym biurze zamówisz także tłumaczenia informatyczne dla branży IT. Dziś komputery stanowią podstawę działalności firm zarówno dużych, jak i małych. Jeśli chcesz wprowadzić nowy sprzęt lub programy dla swoich pracowników, w Berlineo pomożemy Ci w ich implementacji. Przetłumaczymy dla Ciebie instrukcje obsługi i implementacji sprzętu, a także interfejs programów i aplikacji. Dzięki temu najnowsze rozwiązania technologiczne posłużą także Twojej firmie.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne na hindi

Użyj formularza zapytania ofertowego

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy posiadają dokument do tłumaczenia na język hindi, mogą wysłać go do nas za pomocą poniższego formularza kontaktowego.


Korzystając z formularza klient może przesłać zapytanie o cenę oraz sprawnie załączyć żądany dokument z treścią oryginalną. Po wykonaniu analizy treści do tłumaczenia nasi pracownicy będą w stanie przygotować dokładny kosztorys i określić termin realizacji tłumaczenia. Aby złożyć zamówienie, wykonaj przelew na podstawie załączonej faktury. Po zaksięgowaniu płatności natychmiast przystąpimy do realizacji zlecenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, nie zapomnij podać nam następujących informacji:


  1. język, na który potrzebujesz tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania tłumaczenia
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kto wykonuje tłumaczenia specjalistyczne na język hindi

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych z oraz na język hindi. Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne w tej parze językowej to znacząca ilość zamówień, które realizujemy.


W związku z tym współpracujemy z niezawodnym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka hindi. W jego skład wchodzą również osoby, które poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów marketingowych, farmaceutycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia specjalistyczne nie sprawiają im większych trudności.


Nie czekaj ani chwili dłużej, zadzwoń do nas już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia specjalistyczne

Lista wybranych klientów

PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.

Niezależnie od branży, w której działasz, tłumaczenia specjalistyczne na język hindi wykonywane przez nasze biuro spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Zatrudniamy tłumaczy i native speakerów specjalizujących się w Twojej dziedzinie.

04

Ceny tłumaczeń specjalistycznych na język hindi

Tłumaczenie specjalistyczne na hindi - cena za słowo
od 0,46 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na hindi - cena za powtórzenia
od 0,092 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na hindi - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,276 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na hindi - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,414 zł netto

 

Ze względu na swoją specyfikę tłumaczenia specjalistyczne na język hindi wiążą się z niemałym kosztem. Aby zapewnić dostępność naszych usług szerokiemu gronu odbiorców, wdrożyliśmy profesjonalne narzędzia tłumaczeniowe zapewniające optymalizację kosztów związanych z tłumaczeniem dokumentacji.

 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie poświęconej tzw. narzędziom CAT. W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta. Z chęcią udzielimy niezbędnych wyjaśnień.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować