Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne na język francuski

tłumaczenia specjalistyczne na język francuski
01

Rzetelne tłumaczenia specjalistyczne na język francuski

W naszym biurze współpracujemy z grupą wyspecjalizowanych tłumaczy. Dzięki temu oferujemy tłumaczenia specjalistyczne na język francuski niezależnie od dziedziny, w której działasz. Specjalnie do Twojego zlecenia dobierzemy odpowiedniego tłumacza, aby przekład charakteryzował się wysoką dokładnością z użyciem słownictwa branżowego. Tłumaczymy zarówno artykuły naukowe z dziedzin humanistycznych, ścisłych, jak i  technicznych. Przetłumaczymy dla Ciebie teksty wystąpień i referaty na konferencje naukowe i branżowe. Współpracujemy również z wielojęzycznymi wydawnictwami magazynów naukowych. Nie sprawiają nam problemu także tłumaczenia artykułów branżowych. W naszym biurze zamówisz także tłumaczenia informatyczne cechujące się wysokim stopniem trudności.

 

Berlineo wyróżnia się minimalną formalność przy składaniu zamówień. Zrobisz to w zaledwie kilka minut przez internet. Szybko uzyskasz także niezbędną wycenę tłumaczenia. Możesz zamówić u nas również usługę tłumaczenia ekspresowego, jeśli zależy Ci na czasie.

02

Zamawianie usługi na tłumaczenia specjalistyczne na francuski

Wyślij zapytanie korzystając z formularza

Zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, którzy mają dokument do tłumaczenia na język francuski, mogą wysłać go do nas za pomocą poniższego formularza kontaktowego.


Posługują się nim klient może wysłać zapytanie ofertowe i sprawnie udostępnić nam żądany plik z tekstem oryginalnym. Po przeanalizowaniu tekstu do tłumaczenia będziemy mogli przedstawić dokładną wycenę i podać czas potrzebny na opracowanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszej oferty, opłać fakturę online. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, natychmiast przystąpimy do realizacji tłumaczenia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, koniecznie przekaż nam następujące informacje:


  1. język docelowy tłumaczenia
  2. wymagany termin wykonania tłumaczenia
  3. przeznaczenie realizowanego tłumaczenia
  4. wszelkie inne istotne informacje

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka francuskiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych z oraz na język francuski. Fachowe tłumaczenia specjalistyczne w tej kombinacji językowej to znaczna część zleceń, których realizacją na co dzień się zajmujemy.


W związku z tym dysponujemy niezawodnym zespołem rzetelnych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka francuskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które doskonale poradzą sobie z przekładem tekstów prawnych, ekonomicznych oraz innych treści branżowych. Szeroko rozumiane tłumaczenia techniczne nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij zapytanie ofertowe już dziś!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia specjalistyczne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne na język francuski z różnych dziedzin naukowych. Zleceniem zajmie się wyspecjalizowany w danej branży tłumacz, dzięki czemu przygotujemy dla Ciebie najwyższej jakości przekład artykułów.

04

Ceny tłumaczeń specjalistycznych na język francuski

Tłumaczenie specjalistyczne na francuski - cena za słowo
od 0,253 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na francuski - cena za powtórzenia
od 0,051 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na francuski - cena za fuzzy match 85-94%
od 0,152 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na francuski - cena za fuzzy match 75-84%
od 0,228 zł netto

 

Tłumaczenia specjalistyczne na język francuski nie należą do najtańszych usług. Aby ułatwić wybór najkorzystniejszej oferty na realizację tego typu zleceń, na stronie dotyczącej narzędzi CAT, które wykorzystujemy w Berlineo, zamieściliśmy dokładny opis procesu wyceny oraz przebiegu tłumaczeń specjalistycznych. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania w tej kwestii, zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych pracowników.

tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia specjalistyczne hindi

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować