Tłumaczenia

Tłumaczenia w województwie podkarpackim

tłumaczenia w podkarpackim
01

Garść najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze województwa podkarpackiego

Berlineo to agencja tłumaczeń zapewniająca usługi translatorskie na terenie całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ekspresowe i pozostałe usługi nasi klienci składają zdalnie.


Jak już zamówisz przekład lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany specjalista rozpocznie pracę nad twoim plikiem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie opracowane, prześlemy je drogą mailową.


Kluczowe jest, aby przekazać nam wszystkie informacje dodatkowe. Przede wszystkim chodzi o przeznaczenie tłumaczenia, specjalizację oraz grupę docelowych odbiorców. Pomocne będą ewentualne pozostałe informacje uzupełniające. W taki sposób pomożesz nam zapewnić wysoką jakość usługi.

Jak zamówić tłumaczenie w biurze tłumaczeń w województwie podkarpackim

Zlecanie przekładu pisemnego jest w Berlineo bardzo proste. W pierwszej kolejności przesyłamy ofertę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest nam tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko na potrzeby przygotowania oferty tłumaczenia. Plik z tekstem możesz udostępnić za pomocą formularza lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę otrzymasz w ciągu mniej więcej 30 minut. Jeżeli akceptujesz koszt, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę proforma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do Berlineo niezbędne informacje o planowanym evencie. Natychmiast sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji tłumaczeń w biurze tłumaczeń w województwie podkarpackim

Lubimy nieskomplikowane zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od ułatwień wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Jednak to nie programy czy aplikacje wspomagające tłumaczenia wykonują świadczone przez Berlineo usługi. Zapewniają one wprawdzie niezbędną pomoc. W pracy naszego biura najważniejszą rolę pełnią ludzie - koordynatorzy, tłumacze, doradcy, graficy oraz pozostali współpracownicy Berlineo. Gdyby nie oni, wszystkie te procesy i innowacyjne programy byłyby zbędne.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia również profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt przekładu w województwie podkarpackim

Cena za tłumaczenie pisemne zależy od języka oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt całkowity usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.


Należy jednak wspomnieć o programach wspomagających tłumaczy podczas przekładu. Stosując tego typu rozwiązanie możemy znacząco zoptymalizować koszt tłumaczenia, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zdecydowanie lepsze ceny.


Za treści powtarzające się zapłacisz między 10 a 20% stawki podstawowej. Szczegółowe informacje na temat optymalizacji opublikowaliśmy na stronie poświęconej oprogramowaniu CAT.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego zależny jest od objętości tekstu materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednak jako klient masz możliwość dobrania adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. W praktyce im więcej tekstu, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. W standardzie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie 5 stron maszynopisu. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron standardowych na dobę.

02

Tłumaczenia dla podmiotów z Podkarpackiego

Gałęzie przemysłu na terenie województwa podkarpackiego

Tłumaczenia w województwie podkarpackim wykonywane przez nasze biuro wspierają rozwój zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i spółek z międzynarodowym kapitałem. Podkarpackie jest województwem, w którym dużą rolę odgrywa przemysł lotniczy, elektromaszynowy, chemiczny i spożywczy. Na jego terenie mają siedziby zagraniczne firmy z każdej z wymienionych branż. Aby zadbać o płynny przekaz informacji w firmie i poza nią, niezbędne są usługi profesjonalnego biura tłumaczeń.

 

Naszym klientom z województwa podkarpackiego oferujemy tłumaczenia pisemne obejmujące zarówno tłumaczenia techniczne, jak i uwierzytelnione. Tak kompleksowa oferta pozwala na dokładny przekład każdego dokumentu firmowego. Dostępne są także tłumaczenia ustne – niezwykle ważne podczas międzynarodowych szkoleń, negocjacji czy targów.

Parki technologiczne i SSE w województwie podkarpackim

Najdogodniejsze warunki dla rozwoju firm przemysłowych zapewniają nie tylko odpowiednią przestrzeń i dostęp do wykwalifikowanej kadry. Ważne jest także wsparcie ze strony władz województwa, a także pomoc w komunikacji z zagranicznymi partnerami, którą zapewnia specjalistyczne biuro tłumaczeń.

 

Podkarpackie ma warunki sprzyjające rozwojowi firm. Na jego terenie działają dwie Strefy Ekonomiczne oraz cztery parki przemysłowe i technologiczne. Dzięki usługom świadczonym przez nasze biuro małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z innowacyjnych rozwiązań i technologii opracowanych przez międzynarodowy zespół naukowców. Profesjonalne tłumaczenie na języki europejskie i pozaeuropejskie pozwala im budować swoją pozycję na międzynarodowym rynku.

Największe firmy w województwie podkarpackim

Niemal w każdej firmie produkcyjnej niezbędne mogą okazać się tłumaczenia techniczne oraz specjalistyczne. Podkarpackie jest miejscem, w którym swoje siedziby mają zagraniczne firmy specjalizujące się w produkcji silników i części do samolotów oraz samochodów. Także w branży spożywczej działają firmy z obcym kapitałem. Produkuje się tutaj m.in. żywność dla dzieci czy wędliny. Swoją siedzibę założyły także zagraniczne browary.

 

Aby działalność takich firm przebiegała w niezakłócony sposób, niezbędne są usługi tłumaczeniowe. Dzięki nim komunikacja pomiędzy polskim zarządem a zagranicznym przebiega w warunkach jasnych i zrozumiałych. Możliwe jest także korzystanie z zagranicznych szkoleń i technologii. Nasze biuro oferuje tłumaczenia dokumentów maszyn produkcyjnych. Pozwala to na dokładne poznanie specyfiki sprzętu i jego obsługę.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.
03

Tłumaczenia w podkarpackim - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z głównych usług Berlineo. Na rzecz stałych klientów z województwa podkarpackiego co dzień opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak np. francuski, ukraiński czy czeski. A wszystko dostępne online - od zamówienia po wysyłkę tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne w województwie podkarpackim

Usługi tłumaczeniowe w podkarpackim realizowane przez naszą firmę obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty czy biorą udział w konferencjach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas spotkań organizowanych w Polsce jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w województwie podkarpackim uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem branżowym, w związku z czym o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś producentem gier przeglądarkowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych mająca na celu zwiększenie ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, gdyż wymagają dodatkowo również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w podkarpackim usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane języki

Nasze usługi zamawiają nie tylko międzynarodowe koncerny. Do klientów naszego biura należą również mali i średni przedsiębiorcy z obszaru podkarpackiego. Zgodnie z ich potrzebami opracowujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Jednak w związku z tym, że wśród naszych klientów są globalne korporacje czy firmy eksportujące towary i usługi do różnych zakątków świata, obsługujemy również języki pozaeuropejskie. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich np. wietnamski, farsi czy suazi.


Mówimy językami twoich partnerów biznesowych. Niezawodność naszych tłumaczy oraz terminowość stanowią w połączeniu z obsługiwanymi kombinacjami językowymi imponującą ofertę tłumaczeniową dla firm o globalnym zasięgu.

Nie ograniczamy się wyłącznie do języków europejskich, choć tłumaczenia na język angielski stanowią zdecydowaną większość powierzanych nam zleceń.

tłumaczenia uwierzytelnione słowacki tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione duński tłumaczenia uwierzytelnione węgierski tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia pisemne litewski tłumaczenia ekspresowe estoński tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia specjalistyczne niderlandzki tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia ekspresowe łotewski tłumaczenia specjalistyczne angielski tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia pisemne słoweński tłumaczenia specjalistyczne słoweński tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia pisemne rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia ekspresowe niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia ekspresowe angielski tłumaczenia uwierzytelnione litewski tłumaczenia techniczne litewski tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia pisemne fiński tłumaczenia ekspresowe litewski tłumaczenia pisemne estoński tłumaczenia pisemne ukraiński tłumaczenia techniczne niderlandzki tłumaczenia ekspresowe duński tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia uwierzytelnione niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione niemiecki tłumaczenia ekspresowe fiński tłumaczenia specjalistyczne estoński tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia techniczne węgierski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione słoweński tłumaczenia techniczne estoński tłumaczenia pisemne węgierski tłumaczenia specjalistyczne ukraiński tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia techniczne angielski tłumaczenia ekspresowe słowacki tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia specjalistyczne fiński tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia pisemne słowacki tłumaczenia specjalistyczne niemiecki tłumaczenia ekspresowe węgierski tłumaczenia pisemne angielski tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia techniczne duński tłumaczenia uwierzytelnione łotewski tłumaczenia ekspresowe niemiecki tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia ekspresowe rosyjski tłumaczenia techniczne rosyjski tłumaczenia techniczne niemiecki tłumaczenia techniczne ukraiński tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia pisemne łotewski tłumaczenia techniczne słowacki tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione angielski tłumaczenia specjalistyczne rosyjski tłumaczenia ekspresowe ukraiński tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia specjalistyczne litewski tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia pisemne duński tłumaczenia specjalistyczne duński tłumaczenia ekspresowe słoweński tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia pisemne niderlandzki tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia techniczne fiński tłumaczenia specjalistyczne słowacki tłumaczenia uwierzytelnione rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia uwierzytelnione ukraiński tłumaczenia specjalistyczne węgierski tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia uwierzytelnione fiński tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia techniczne łotewski tłumaczenia techniczne słoweński

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować