Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne na język bułgarski dla biznesu

tłumaczenia specjalistyczne na język bułgarski
01

Rzetelne tłumaczenia specjalistyczne na język bułgarski

Na potrzeby wielu firm i instytucji naukowych oferujemy tłumaczenia specjalistyczne na język bułgarski. Nasi doświadczeni tłumacze obeznani z trudnym słownictwem charakterystycznym dla danej branży przygotują dla Ciebie najwyższej jakości przekład. Nie straszne są nam tłumaczenia artykułów naukowych, medycznych, prawniczych, tekstów IT czy z dziedziny farmacji. Na swoim koncie mamy także duże projekty tłumaczeniowe z branży automotive. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu CAT i pamięci tłumaczeniowej możesz u nas również liczyć na spójność opracowanych tekstów.

 

Naszą specjalnością są wszelkie tłumaczenia techniczne dla branży automotive. Jeśli jesteś producentem maszyn i urządzeń mechanicznych, które eksportujesz do Bułgarii, pomożemy Ci przygotować Twój produkt na zagraniczny rynek. Przetłumaczymy dla Ciebie instrukcje obsługi i implementacji maszyn, karty specyfikacji technicznej czy inne niezbędne dokumenty ułatwiające obsługę urządzeń zagranicznym klientom.

02

Składanie zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne na bułgarski

Wyślij tekst za pośrednictwem formularza

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, którzy mają dokument do tłumaczenia na język bułgarski, mogą w każdej chwili skorzystać z znajdującego się na dole strony formularza kontaktowego.


Za pośrednictwem formularza można wysłać zapytanie ofertowe i szybko załączyć żądany dokument z treścią oryginalną. Po przeanalizowaniu treści będziemy mogli przygotować precyzyjny kosztorys i określić termin wykonania przekładu. Aby skorzystać z naszych usług, zapłać online za usługę. Po zaksięgowaniu wpłaty niezwłocznie przystąpimy do realizacji zamówienia.


Aby wprawić machinę tłumaczeniową w ruch, w treści wiadomości uwzględnij następujące informacje:


  1. język, na który chcesz przetłumaczyć swój dokument
  2. oczekiwany termin realizacji usługi
  3. kto jest odbiorcą tłumaczonych treści
  4. ewentualne informacje pomocnicze

Kwalifikacje naszych tłumaczy języka bułgarskiego

W Berlineo specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych z oraz na język bułgarski. Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne w tej kombinacji językowej to znacząca ilość zamówień, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem.


W związku z tym dysponujemy niezawodnym zespołem zawodowych tłumaczy oraz tłumaczy przysięgłych języka bułgarskiego. W jego skład wchodzą również osoby, które doskonale poradzą sobie z tłumaczeniem materiałów prawniczych, medycznych oraz innych treści branżowych. Podobnie tłumaczenia specjalistyczne nie stanowią dla nas większego problemu.


Nie czekaj ani chwili dłużej, wyślij dokument do tłumaczenia na bułgarski już teraz!

03

Klienci Berlineo zamawiający tłumaczenia specjalistyczne

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Niezależnie od stopnia trudności i branży, w której działasz, przygotujemy dla Ciebie profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne na język bułgarski.

04

Ceny tłumaczeń specjalistycznych na język bułgarski

Tłumaczenie specjalistyczne na bułgarski - cena za słowo
od 0,25 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na bułgarski - cena za powtórzenia
od 0,05 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na bułgarski - fuzzy match 85-94%
od 0,165 zł netto
Tłumaczenie specjalistyczne na bułgarski - fuzzy match 75-84%
od 0,225 zł netto

 

Aby ułatwić klientom wybór najkorzystniejszej oferty na tłumaczenia specjalistyczne, przygotowaliśmy kilka istotnych informacji na temat naszych metod pracy oraz sposobie wyceniania usług tłumaczeniowych. Znajdziesz je na podstronie poświęconej narzędziom CAT.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować