Tłumaczenia

Tłumaczenia w województwie kujawsko-pomorskim

tłumaczenia w kujawsko-pomorskim
01

Garść kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Berlineo to agencja tłumaczeniowa realizująca zamówienia na terenie całego kraju. Zamówienia na przekład pisemny i pozostałe usługi wszyscy klienci składają za pośrednictwem Internetu.


Gdy już zdecydujesz się na przekład lub inną usługę, doświadczony specjalista przystąpi do pracy nad powierzonym Berlineo dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie gotowe, prześlemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Zalecane jest, aby przekazać nam niezbędne informacje dodatkowe. Przede wszystkim chodzi o przeznaczenie przetłumaczonego tekstu, tematykę oraz docelowych odbiorców. Pomocne są również inne materiały uzupełniające. W taki sposób pomożesz nam zatroszczyć się o jakość usługi.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tłumaczeń w województwie kujawsko-pomorskim

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze tłumaczeń bardzo banalne. Po pierwsze przesyłamy ofertę. Aby to zrobić, potrzebny jest tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie użyta tylko do przygotowania wyceny przekładu. Tekst możesz udostępnić za pomocą formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę opracujemy w przeciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeśli akceptujesz warunki, potwierdź zlecenie opłacając otrzymaną fakturę. Nie zapomnij przesłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do nas niezbędne informacje o planowanym evencie. Bezzwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji tłumaczeń w naszej agencji w województwie kujawsko-pomorskim

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji oferowanych usług. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Jednak to nie programy czy platformy wspomagające tłumaczenia wykonują świadczone przez Berlineo usługi. Zapewniają one wprawdzie nieodzowną pomoc. W naszej pracy najważniejszą rolę odgrywają ludzie - koordynatorzy, tłumacze, konsultanci, copywriterzy oraz wszyscy inni współpracownicy Berlineo. Gdyby nie oni, wszystkie te procesy i zaawansowane programy byłyby zbędne.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią lingwiści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w województwie kujawsko-pomorskim

Cena za usługi przekładu pisemnego jest zależna od języka oryginalnego i docelowego oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt ostateczny usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.


Należy jednak wspomnieć o programach CAT. Stosując tego typu rozwiązanie możemy znacznie zoptymalizować prace tłumaczeniowe, a co za tym idzie możemy zaproponować naszym klientom zdecydowanie lepsze ceny.


Za treści identyczne klient zapłaci między 10 a 20% ceny jednostkowej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie poświęconej oprogramowaniu CAT.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od ilości stron materiału źródłowego. Jednak jako zleceniodawca masz opcję wyboru stosownego trybu realizacji. Zasadniczo im więcej tekstu, tym późniejsza data dostawy. W standardzie w ciągu 24 godzin wykonujemy przekład 5 stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć do 20 stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Usługi tłumaczeniowe dla podmiotów z Kujawsko-Pomorskiego

Gałęzie przemysłu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Kujawsko - Pomorskie to jedno z tych województw, w których przemysł stanowi najistotniejszą gałąź gospodarki w Polsce. Najważniejsze ośrodki przemysłowe tego regionu stanowią Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław i Grudziądz.

 

Dominujące gałęzie przemysłu w Kujawsko - Pomorskim to branża spożywcza, tekstylna, mineralna, celulozowa, chemiczna, elektromaszynowa i poligraficzna. Istotną rolę odgrywają również usługi i rolnictwo.

 

Kujawsko - Pomorskie to region lubiany przez zagranicznych inwestorów, którzy chętnie wspierają zarówno małe, jak i średnie oraz duże firmy. Warto zaznaczyć również, że niemal 70% produkcji zakładów z województwa kujawsko - pomorskiego trafia na zagraniczny rynek.

Parki technologiczne i SSE w województwie kujawsko-pomorskim

Województwo kujawsko - pomorskie rozwija się bardzo dynamicznie pod względem gospodarczym. Bez wątpienia sprzyja temu obecność kilku parków technologicznych, które dają wyjątkową możliwość rozwoju firm z różnych sektorów.

 

W Kujawsko - Pomorskim znajduje się aż 8 placówek tego typu: Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego Park Przemysłowo - Technologiczny, Nadnotecki Park Przemysłowy w Paterku, Płużnicki Park Inwestycyjny, Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. zo. o, Vistula Park Świecie, Park Przemysłowy w Solcu Kujawskim, Grudziądzki Park Przemysłowy, Toruński Park Technologiczny z Centrum Transferu Technologii. 

Największe firmy w województwie kujawsko-pomorskim

Kujawsko - Pomorskie to sprzyjający gospodarce region. Położenie na północnym - zachodzie, w stosunkowo niewielkiej odległości od Niemiec i Bałtyku zapewnia dogodną komunikację z Północą i Zachodem.

 

W województwie kujawsko - pomorskim funkcjonuje wiele (polskich i zagranicznych) firm, przede wszystkim z branży energetycznej (między innymi elektrownie wiatrowe z niemieckim kapitałem). Prężnie funkcjonuje również przygraniczny handel, a przepływ pracowników między Polską i Niemcami jest dość swobodny.

 

To rodzi nowe możliwości, ale także wyzwania - przede wszystkim w międzynarodowej komunikacji. Tłumaczenia w województwie kujawsko - pomorskim realizowane przez Berlineo obejmują przekład ustny i pisemny, na większość języków Unii Europejskiej.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.
03

Tłumaczenia w kujawsko-pomorskim - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to zasadnicza usługa naszego biura tłumaczeń. Dla naszych stałych klientów z województwa kujawsko-pomorskiego systematycznie opracowujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak np. niemiecki, ukraiński czy słoweński. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne w województwie kujawsko-pomorskim

Tłumaczenia w kujawsko-pomorskim oferowane przez nasze biuro obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy często organizują kursy praktyczne, warsztaty lub uczestniczą w konferencjach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych na terenie naszego kraju jak i za granicą. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Nasze usługi oferowane w województwie kujawsko-pomorskim uwzględniają również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale posługują się językiem branżowym, w związku z czym o wiele łatwiej mogą trafić do odbiorcy. Jesteś producentem gier przeglądarkowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści w sektorze e-commerce pod kątem SEO zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla specjalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, ponieważ wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w kujawsko-pomorskim usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

 

Berlineo oferuje tłumaczenia pisemne w województwie kujawsko - pomorskim na najwyższym poziomie. Tłumaczymy dokumenty wszelkiego rodzaju - umowy pracownicze i handlowe, statuty firm, instrukcje obsługi maszyn i sprzętów, dokumentację specjalistyczną, regulaminy czy instrukcje BHP.

 

Oferujemy także tłumaczenia ustne. Nasi tłumacze pozostają do Twojej dyspozycji wedle potrzeb: na spotkaniach, warsztatach, konferencjach czy szkoleniach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możliwy jest również wyjazd za granicę. Niezależnie od sytuacji - możesz liczyć na pełen profesjonalizm w konkurencyjnych cenach.

04

Oferowane kombinacje językowe

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko duże koncerny. Do zleceniodawców Berlineo należą też mali i średni przedsiębiorcy z obszaru kujawsko-pomorskiego. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami UE. Jednak w związku z tym, że wśród naszych klientów są międzynarodowe koncerny oraz firmy zajmujące się eksportem do różnych zakątków świata, obsługujemy również języki pozaeuropejskie. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich między innymi koreański, tajski czy suazi.


Mówimy językami twoich partnerów biznesowych. Skuteczność językowa naszych tłumaczy oraz terminowość stanowią w połączeniu z obsługiwanymi kombinacjami językowymi imponującą ofertę tłumaczeniową dla koncernów o międzynarodowym zasięgu.

 

Tłumaczenia w województwie kujawsko - pomorskim realizujemy przede wszystkim na najpopularniejsze języki europejskie. Nie ograniczamy się jednak tylko do nich. Zrzeszamy tłumaczy prawie wszystkich języków świata, a w województwie kujawsko - pomorskim skupiamy się przede wszystkim na tłumaczeniach na niemiecki, angielski i ukraiński.

 

Powiedz, czego potrzebujesz - wrócimy z odpowiedzią najszybciej, jak tylko będzie to możliwe!

Jeżeli masz ważne dokumenty i zależy ci na czasie, skorzystaj z priorytetowych tłumaczeń ekspresowych.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować