B icon

Specjalistyczne tłumaczenia pisemne dla przemysłu energetycznego

Tłumaczenia dla branży energetycznej

 

Tłumaczenia dla branży energetycznej oraz przemysłu paliwowego to kompleksowa oferta tłumaczeń specjalistycznych naszej agencji. Obok przekładu specjalistycznego zapewniamy również tłumaczenia symultaniczne podczas międzynarodowych konferencji branżowych. Na rzecz klientów z tych sektorów działamy z energią oraz pełnym zaangażowaniem.

Tłumaczenia dla branży energetycznej

Tłumaczenia dla przemysłu energetycznego

Specyfika branży energetycznej wielokrotnie wymaga tłumaczenia dokumentacji. Międzynarodowe umowy na transport, wydobycie czy sprzedaż paliw to tylko część z nich. Przemysł energetyczny obejmuje nie tylko produkcję energii pozyskiwaną z paliw kopalnych, ale także coraz popularniejszą energię odnawialną. Najnowsze rozwiązania techniczne pozyskiwania zielonej energii docierają do Polski głównie z zagranicy. Dzięki profesjonalnym tłumaczeniom polskie elektrownie mogą korzystać ze światowych innowacji i implementować je na rodzimym gruncie.

Od tłumacza zajmującego się przekładem dla branży energetycznej wymaga się nie tylko doskonałej znajomości języka, ale przede wszystkim znajomości branży i związanego z nią słownictwa. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje. Tłumaczenia dla przemysłu energetycznego wykonywane przez naszych specjalistów cechują się dokładnością. Oferujemy przekład umów handlowych, przyłączeniowych, a także dokładne tłumaczenia techniczne obejmujące instrukcje obsługi i instalacji urządzeń solarnych. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione. Dokonujemy przekładu zielonych certyfikatów i dokumentów niezbędnych do założenia farm wiatrowych. Ponadto nasi doświadczeni tłumacze oferują pomoc w negocjacjach przyłączeniowych z PSE S.A.

Tłumaczenia dla firm działających w sektorze paliwowym

Firmy działające w sektorze paliwowym często łączą międzynarodowe umowy. Dotyczą one nie tylko wydobycia, ale także transportu i handlu gazu, ropy oraz jej produktów. Polska nie ma tak bogatych złóż paliw, jak Stany Zjednoczone, Kanada czy kraje arabskie. Z tego powodu tłumaczenia wszelkich dokumentów czy umów są wręcz niezbędne.

Tłumaczenia dla przemysłu paliwowego wymagają znajomości słownictwa nie tylko specyficznego dla tej branży, ale także z branży handlowej i wydobywczej. Wszelkie tłumaczenia techniczne związane z obsługą maszyn na platformach wiertniczych, rurociągów czy przyłączy wymagają niezwykłej dokładności i wierności oryginału. Nasi tłumacze specjalizujący się w tej branży spełniają wszelkie wymagania i dostarczają profesjonalne tłumaczenia. Dokonują przekładu umów z klientami z Unii Europejskiej oraz wszelką dokumentację firmową w spółkach z zagranicznym kapitałem.

Naszym klientom z sektora paliwowego oferujemy także profesjonalne tłumaczenia ustne. Obsługujemy międzynarodowe konferencje branżowe, szkolenia i negocjacje. Do tego rodzaju zadań wysyłamy jedynie wyspecjalizowanych tłumaczy ze znajomością specyfiki branży oraz dużym doświadczeniem w tłumaczeniach symultanicznych. 

Tłumaczenia dla branży energetycznej - cennik

Cena tłumaczenia technicznego na język angielski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia technicznego na język niemiecki
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia technicznego na język rosyjski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia technicznego na język ukraiński
od 45,00 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować