B icon

Sprawna lokalizacja treści o charakterze marketingowym

Tłumaczenia dla e-commerce - sprawnie, rzetelnie, terminowo

 

Handel elektroniczny, czyli e-commerce, to jeden z najdynamiczniej rozwijających się kanałów sprzedaży. Podstawą rozwoju i sukcesu jest wartościowa treść platformy, dostępna w kilku językach. Nie wystarczy jednak zwykłe tłumaczenie - język musi być dostosowany do odbiorcy. Tym zajmują się specjaliści z Berlineo, którzy już od kilkunastu lat tłumaczą różne treści - także marketingowe.

Tłumaczenia dla e-commerce

Tłumaczenie contentu dla branży e-commerce

E-commerce to przyszłość handlu - śmiało można zaryzykować takim stwierdzeniem. Dziś w sieci nie tylko wyszukujemy informacji na różne tematy, ale jest ona także jednym z największych kanałów sprzedaży: w kraju i za granicą. Sprzedawać można wszystko: najrozmaitsze towary i usługi.

Internet można porównać do oceanu pełnego rybek - to odbiorcy. Aby jednak można ich pozyskać, trzeba pokonać konkurencję, która te rybki chce zjeść. E-commerce pozwala na bardzo szybkie rozszerzanie pola działania i pozyskiwanie wielu odbiorców w krótkim czasie. Aby jednak tak było, nie można ograniczać owego kręgu potencjalnych klientów.

Tłumaczenia dla e-commerce na różne języki świata to jeden z najlepszych sposobów na to, by prześcignąć konkurencję i zainteresować swoją działalnością także zagranicznego klienta. W tej kwestii zawsze możesz liczyć na Berlineo. Oferujemy nie tylko wierne przekłady, ale także lokalizację stron www.

Ciekawy i wartościowy content to podstawa, ale dobrze przetłumaczony content to znaczne rozszerzenie możliwości i gwarancja sukcesu! 

Lokalizacja sklepów internetowych

Sprzedaż online zyskuje nowych zwolenników niemal z tygodnia na tydzień. Przygotuj swój biznes na intensyfikację działań oraz na zaspokojenie potrzeb zagranicznego odbiorcy. Wielojęzyczne platformy internetowe to dziś niemal konieczność, aby biznes mógł się rozwijać.

Jednak samo przetłumaczenie platform internetowych to nie wszystko. Ważne jest to, by trafić z przekazem w gust i oczekiwania targetu. Dlatego wdrażanie nowych wersji językowych platformy musi być przemyślane i być wykonane na najwyższym poziomie.

Co więcej, marketing rządzi się swoimi prawami. Trzeba więc posługiwać się językiem korzyści i sprzedaży. Dosłowne tłumaczenie nie zda w tym przypadku egzaminu. W Berlineo na co dzień wykonujemy tłumaczenia marketingowe, zajmujemy się również wielojęzycznym SEO.

Dzięki temu Twój biznes będzie wyróżniać się na tle konkurencji pod niemal każdym względem!

Tłumaczenia dla e-commerce - ceny jednostkowe

Cena tłumaczenia dla e-commerce na język angielski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia dla e-commerce na język niemiecki
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia dla e-commerce na język rosyjski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia dla e-commerce na język francuski
od 55,00 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować