Tłumaczenia

Tłumaczenia w województwie lubelskim

tłumaczenia w lubelskim
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie województwa lubelskiego

Berlineo to agencja świadcząca usługi na obszarze całego kraju. Zamówienia na usługi tłumaczeniowe i pozostałe usługi nasi klienci mogą składać zdalnie.


Jak już zamówisz tłumaczenia pisemne lub inną z oferowanych usług, doświadczony tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym nam dokumentem. Jak tylko tłumaczenie będzie opracowane, wyślemy je mailem.


Zalecane jest, aby udostępnić nam niezbędne informacje dodatkowe. Przede wszystkim chodzi o przeznaczenie przetłumaczonego tekstu, tematykę oraz grupę docelowych odbiorców. Pomocne będą także inne informacje uzupełniające. W taki sposób pomożesz nam zapewnić wysoką jakość usługi.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo w województwie lubelskim

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo bardzo banalne. Najpierw przygotowujemy ofertę. Aby to zrobić, potrzebny jest treść do tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko do opracowania oferty żądanej usługi. Dokument możesz wysłać za pomocą formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę opracujemy w przeciągu ok. trzydziestu minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji usługi, potwierdź zlecenie opłacając otrzymaną fakturę proforma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym wydarzeniu. Natychmiast sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu zadzwonimy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji tłumaczeń w naszej agencji w województwie lubelskim

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Jednak to nie systemy czy aplikacje wspomagające tłumaczenia wykonują oferowane przez Berlineo usługi. Stanowią one wprawdzie niezastąpioną pomoc. W naszej działalności najważniejszą rolę odgrywają ludzie - pracownicy obsługi klienta, tłumacze, doradcy, graficy oraz pozostali współpracownicy Berlineo. Gdyby nie oni, wszystkie te procesy i innowacyjne programy byłyby zbędne.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia również kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy bieżąca obsługa zleceń, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt usługi tłumaczenia w województwie lubelskim

Cena jednostkowa za tłumaczenie pisemne zależy od języka oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.


Należy jednak wspomnieć o narzędziach typu CAT. Dzięki nim możemy znacząco zoptymalizować prace tłumaczeniowe, a co za tym idzie możemy zaproponować naszym klientom zdecydowanie niższą cenę.


Za treści powtarzające się klient zapłaci między 10 a 20% stawki podstawowej. Więcej informacji na ten temat opublikowaliśmy w sekcji poświęconej oprogramowaniu CAT.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego zależy od ilości treści materiału wyjściowego. Jednak jako klient masz możliwość wyboru adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. Co do zasady im dłuższy tekst, tym więcej czasu potrzeba na przekład. W standardzie w ciągu jednego dnia wykonujemy przekład 1250 wyrazów. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron przeliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia dla podmiotów z Lubelszczyzny

Gałęzie przemysłu na terenie województwa lubelskiego

Województwo Lubelskie położone jest w centralno-wschodniej części Polski. Ze względu na żyzną glebę doskonale rozwija się tam rolnictwo i hodowla zwierząt. Nic więc dziwnego, że najważniejszą gałęzią przemysłu w tym regionie od dawna był i nadal jest przemysł spożywczy. Dużą rolę odgrywa także przemysł chemiczny, wydobywczy, drzewny, metalowy, a także maszynowy, samochodowy oraz lotniczy. Na terenie województwa swoją siedzibę założyły międzynarodowe firmy produkujące części do samochodów czy sprzęt rolniczy.

 

Każda działalność firm poza granicami rodzimego kraju wymaga specjalistycznego tłumaczenia. Lubelskie jest województwem coraz bardziej otwierającym się na zagraniczne rynki zbytu. Dzięki temu w regionie rośnie zainteresowanie profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi.

 

Berlineo oferuje tłumaczenia ustne i pisemne. Złożenie zamówienia w naszym biurze nie jest obarczone dużymi formalnościami, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Parki technologiczne i SSE w województwie lubelskim

W stolicy województwa znajduje się Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. W regionie istnieje duży potencjał naukowo-badawczy skierowany głównie na nauki przyrodnicze. Dzięki temu jest dużo możliwości rozwoju dla firm z branży spożywczej czy rolnictwa ekologicznego.

 

Międzynarodowa współpraca naukowców prowadzi do powstawania innowacyjnych rozwiązań i technologii. Aby ich transfer do firm był możliwy, niejednokrotnie potrzebne są usługi świadczone przez biuro tłumaczeń. Lubelskie jest regionem, w którym świadczymy usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego. Dzięki temu zapewniamy swobodny przepływ dokumentów w firmach o międzynarodowym zasięgu, a także łatwy kontakt z potencjalnymi inwestorami.

Największe firmy w województwie lubelskim

Wśród największych firm w Lubelskim znajdują się przedsiębiorstwa z branży energetycznej i chemicznej. Jednak w ogólnym rozrachunku największa liczba znaczących przedsiębiorstw zajmuje się przemysłem spożywczym. Wśród nich można wymienić zakłady mleczarskie, mięsne, browar czy firmę zajmująca się produkcją i sprzedażą alkoholu wysokoprocentowego z kapitałem zagranicznym. Znaczącą rolę odgrywają w regionie także spółki handlowe.

 

Tłumaczenia w województwie Lubelskim oferowane przez nasze biuro pomagają nie tylko rozszerzyć rynki zbytu dla produkowanych dóbr, ale także ułatwiają kontakt zagranicznych inwestorów z władzami samorządowymi. Naszym klientom z lubelskiego oferujemy tłumaczenia specjalistyczne obejmujące techniczną specyfikację maszyn produkcyjnych, instrukcje ich obsługi i regulaminy. Ponadto zapewniamy dokładny przekład wszelkiej dokumentacji potrzebnej do importu i eksportu towarów.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.
03

Tłumaczenia w lubelskim - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to kluczowa usługa w biurze tłumaczeń Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z lubelskiego każdego dnia opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak na przykład rosyjski, białoruski czy serbski. A wszystko dostępne zdalnie - od zamówienia po wysyłkę tłumaczenia. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne w województwie lubelskim

Tłumaczenia w lubelskim oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy często organizują kursy teoretyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie naszego kraju jak i poza granicami. Tłumaczenia zapewniamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na pozyskanie zagranicznych klientów są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Tłumaczenia w województwie lubelskim obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem znakomicie znają język graczy komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier konsolowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wymagają obok umiejętności copywriterskich również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w lubelskim usługi obejmują również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Nasze usługi zamawiają nie tylko globalne przedsiębiorstwa. Do klientów naszego biura należą również mali i średni przedsiębiorcy z terenu województwa lubelskiego. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich Unii Europejskiej. Jednak w związku z tym, że do naszych klientów należą globalne korporacje oraz firmy zajmujące się eksportem do różnych części świata, obsługujemy również języki pozaeuropejskie. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich na przykład koreański, farsi czy tswana, somalijski.


Mówimy językami twoich partnerów biznesowych. Skuteczność językowa naszych tłumaczy oraz terminowość stanowią w połączeniu z obsługiwanymi kombinacjami językowymi imponującą ofertę tłumaczeniową dla firm.

Kompleksowa oferta Berlineo obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne, usługi lokalizacyjne oraz fachową obsługę międzynarodowych konferencji.

tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia pisemne czeski

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować