B icon

Profesjonalna lokalizacja treści dla hoteli, restauracji oraz biur podróży

Tłumaczenia turystyczne

 

Tłumaczenia turystyczne wymagają świetnej znajomości języka oraz kontekstu społeczno-kulturowego zarówno kraju źródłowego, jak i kraju odbiorcy. Berlineo niezależnie od wybranej kombinacji językowej oferuje najwyższej jakości tłumaczenia dla branży turystycznej, a także ich lokalizację. Dzięki temu masz pewność, że oferta, którą kierujesz do zagranicznych gości, będzie dla nich atrakcyjna i zachęcająca.

Tłumaczenia turystyczne

Tłumaczenie turystyczne – co jest w nim najważniejsze?

Goście czują się jak u siebie, gdy otoczenie jest dla nich w pełni zrozumiałe i przyjazne. Każda firma z branży turystycznej stara się przyciągać jak największą ilość gości. Berlineo pomaga wprowadzić tę pożądaną domową atmosferę do każdego miejsca.

Oczywiście nie jest możliwe nauczyć się wszystkich języków, aby móc porozumiewać się z każdym turystą z najodleglejszych zakątków świata. Wystarczy jednak przetłumaczyć menu w restauracji na język swoich gości, broszury informacyjne, przewodniki po mieście czy nawet strony internetowe. Dzięki temu dane miejsce stanie się dla nich atrakcyjniejsze i częściej przez nich wybierane.

Berlineo rozumie potrzeby zarówno swoich klientów, jak i ich gości. Tłumaczenia turystyczne muszą być nie tylko pisane językiem atrakcyjnym i ciekawym. Muszą także sprawiać wrażenie, jakby pisane były przez osoby pochodzące z tego samego kraju, co ich odbiorca, znające ich potrzeby i upodobania. Dzięki lokalizacji treści przygotujemy zachęcające tłumaczenie stron internetowych, broszur informacyjnych, menu czy map turystycznych. Twoja oferta przyciągnie gości, którzy z chęcią będą do Ciebie wracać.

Tłumaczenia dla branży turystycznej i hotelarskiej

Tłumaczenia dla branży hotelarskiej sprawiają, że dany obiekt otwiera się na świat. Goście szukając noclegu, chętniej wybiorą miejsce, o którym mogą przeczytać w internecie, zobaczyć jego reklamy czy przykładowe menu. Aby jednak informacje te były dla nich zrozumiałe, niezbędne jest odpowiednie tłumaczenie. Nasze biuro przygotowuje najwyższej jakości tłumaczenie i lokalizację niezbędnych treści dla hoteli, hosteli czy schronisk. Dbamy o to, aby były nie tylko zrozumiałe dla gości, ale także atrakcyjne. Ich tłumaczenie zlecamy native speakerom, którzy najlepiej znają kulturę i kontekst społeczny danego kraju.

Tłumaczenia dla branży turystycznej nie kończą się jednak na miejscach noclegowych. Berlineo pomaga w reklamie danego regionu turystycznego przez tłumaczenie przewodników, katalogów czy aplikacji. Nasi klienci mogą liczyć u nas także na usługę DTP, dzięki czemu tłumaczony przewodnik będzie miał ten sam skład tekstu, co oryginał.     

Tłumaczenia turystyczne - ceny jednostkowe za stronę

Cena tłumaczenia tekstu turystycznego na język angielski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia tekstu turystycznego na język niemiecki
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia tekstu turystycznego na język rosyjski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia tekstu turystycznego na język hiszpański
od 45,00 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować