B icon

bankowość i finanse - tłumaczenia dokumentów finansowych

Tłumaczenia finansowe

 

Tłumaczenia finansowe to zadanie dużej wagi. Nie ma tutaj miejsca na nawet najmniejszy błąd – wszystko musi zgadzać się dosłownie co do jednej cyferki. Tłumaczenia sprawozdań finansowych mają jeszcze wyższą rangę – w końcu w grę wchodzą pieniądze. Niejednokrotnie to ogromne kwoty. Błąd tłumacza może więc sporo kosztować – ale nie w Berlineo! Tłumaczenia dokumentów finansowych to jedna z naszych specjalności.

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe dla klientów z różnych sektorów gospodarki

Tłumacz tłumaczowi nierówny – nie chodzi jednak o ujmowanie komukolwiek zalet czy negowanie jego umiejętności, a o specjalizacje. Przetłumaczenie codziennego, potocznego języka wymaga innego przygotowania niż w przypadku dokumentów wręcz najeżonych branżowym słownictwem.

Finanse to dziedzina, która wymaga skupienia, skrupulatności i wiedzy od każdej osoby, która zajmuje się tego typu dokumentacją – od działu kadr i płac przez księgowość po tłumacza.

W Berlineo na co dzień zajmujemy się tłumaczeniami na różne potrzeby i w różnej formie. Tłumaczenia finansowe to jedna z naszych specjalistycznych dziedzin, w którą zaangażowani są wyspecjalizowani tłumacze.

Ile firm i sektorów gospodarki, tyle różnych potrzeb. Wiemy, jak ważne jest to, byś mógł być spokojny o przyszłość swojego biznesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy dużą firmę, możesz na nas liczyć – również bez względu na to, na jaki język chcesz przetłumaczyć dokumenty.

Tłumaczenia dokumentów finansowych to jedna z naszych specjalizacji, dlatego powierzając zadanie Berlineo, masz gwarancję tego, że będzie ono wykonane perfekcyjnie.

Profesjonalnie i z zaangażowaniem, zawsze terminowo i na uczciwych zasadach współpracy – to właśnie Berlineo. Tłumaczenie sprawozdania finansowego czy innych dokumentów z dziedziny finansów nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Tłumaczenie sprawozdania finansowego

Tłumaczenie sprawozdania finansowego to trudne i wymagające zadanie. Taki dokument będzie analizowany na przykład przez akcjonariuszy, radę nadzorczą i innych specjalistów, którzy nie znają języka polskiego. Dlatego tak ważny jest precyzyjny przekład - co do słowa!

Sprawozdanie finansowe jest jednym z cyklicznie opracowywanych dokumentów. Dotyczy to szczególnie spółek – córek z zagranicznym kapitałem, które muszą rozliczyć się ze spółkami – matkami z wyników w danym roku obrotowym.

Dlatego nie warto powierzać tłumaczenia tego typu dokumentacji przypadkowemu tłumaczowi. W Berlineo pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści z pasją do tego, co robią. To najlepsze połączenie, które skutkuje przełożeniem 100% mocy na każde zadanie

Doświadczeni tłumacze to nie tylko specjaliści z zakresu języka branżowego, ale także praktycy mający do czynienia na co dzień ze światem finansów. Tłumaczymy dokumenty i sprawozdania finansowe przede wszystkim na rosyjski, niemiecki i angielski. Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku? Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje!

Tłumaczenia finansowe - ceny jednostkowe

Cena tłumaczenia finansowego na język angielski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia finansowego na język niemiecki
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia finansowego na język rosyjski
od 45,00 zł netto
Cena tłumaczenia finansowego na język francuski
od 55,00 zł netto

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować