B icon

Specjalistyczne tłumaczenia z obszaru budownictwa i architektury

Tłumaczenia architektoniczne

 

W berlineo wykonujemy tłumaczenia architektoniczne i budowlane dla firm z sektora budowlanego. Oferta obejmuje tłumaczenie między innymi specyfikacji istotnych warunków zamówienia, warunków technicznych, umów na prace budowlane oraz remontowe.

Tłumaczenia budowlane i architektoniczne obejmują między innymi przekład dokumentacji projektowej oraz wykonawczej, umów i kontraktów, rysunków i projektów w formacie .DWG. Znając dzisiejsze realia oraz wymogi branży budowanej bardzo dobrze wiemy, że obok najistotniejszego czynnika, jakim jest jakość tłumaczenia, bardzo ważna rolę odgrywa czas opracowania dokumentacji.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że realizując kosztowne przedsięwzięcie budowlane inwestor nie godzi się na jakiekolwiek opóźnienia w zakończeniu prac. Dlatego też wykonując tłumaczenia dokumentacji budowlanej bądź korespondencji między generalnym wykonawcą a inwestorem dokładamy wszelkich starań, by skrócić terminy dostawy do minimum.

Wiele osób zapewne zastanawia się jak można skracać terminy wykonania tłumaczeń bez negatywnego wpływu na jego jakość. Najlepszym sposobem jest tworzenie i pielęgnowanie pamięci tłumaczeniowej przypisanej do każdego klienta. Daje ona możliwość istotnego skrócenia czasu opracowania tłumaczeń.

Najwyższą jakość i spójność przekładu zapewniamy tworząc obszerne glosariusze z fachową terminologią. Ich stałe wykorzystywanie w  naszej codziennej pracy gwarantuje wysoką spójność specjalistycznego słownictwa nawet na przestrzeni wieloletniej współpracy. Doceniają to nasi stali klienci bezpośrednio lub pośrednio związani z branżą budowlaną.

Tłumaczenia architektoniczne w berlineo

Jednym z najistotniejszych aspektów naszej działalności jest to, że nie boimy się wyzwań ani stosowania nowych narzędzi bądź metod pracy. Takie założenie sprawia, że jesteśmy elastyczni i bez problemu dostosowujemy nasze działania do określonych wymogów naszych klientów.

W razie potrzeby poszukujemy nowych rozwiązań lub wdrażamy nowe niekonwencjonalne rozwiązania, dzięki którym łatwiej osiągnąć założone cele. Co to w rzeczywistości oznacza? Nie trzymamy się sztywno żadnych schematów czy modeli działania. Oczywiście posługujemy się nimi każdego dnia, ale są one tylko narzędziami, które mają służyć nam oraz naszym klientom.

Jako że każde zlecenie jest inne i na swój sposób jedyne w swoim rodzaju, nie można traktować ich jakby były identycznie. Dlatego też do wszystkich zadań, niezależnie od stopnia skomplikowania czy poziomu trudności, podchodzimy zawsze indywidualnie. Efektem naszej pracy są tłumaczenia, które spełniają swoją funkcję. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie tłumaczeń architektonicznych, skontaktuj się z nami:

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.